• Informacje na temat:

  kolor paznokcie

Artykuły na temat: kolor paznokcie
 • Manicure hybrydowy – 5 karnawałowych trendów

  Nawet najpiękniejsza karnawałowa kreacja potrzebuje odpowiedniego wykończenia. Zadbaj o piękno swoich dłoni i postaw na imprezowe paznokcie! A skoro o nich mowa, to jest tylko jeden wybór - paznokcie hybrydowe.

 • Maja Sablewska radzi, jak ubrać się w święta

  Jak ubrać się na święta? "Elegancko i wygodnie" - radzi Maja Sablewska i podpowiada, żeby w świątecznej stylizacji nie zatracić swojej osobowości.

 • Szpak kupuje lakier do paznokci z tabloidem

  Typowany na zwycięzcę "X Factora" Michał Szpak (20 l.) w asyście fotoreporterów wybrał się na poszukiwanie odpowiedniego koloru lakieru do paznokci, w którym zaprezentuje się podczas finałowego odcinka.

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Relacja z koncertu

  "God Save the Queen" czyli "Boże, chroń królową" - usłyszeliśmy już z taśmy na koniec koncertu Queen + Adam Lambert w wypełnionej Kraków Arenie. Amerykański wokalista nawet nie próbuje zajmować tronu opuszczonego przez Freddiego Mercury'ego.

 • Księżna Kate cierpi przez zasady panujące na królewskim dworze?

  ..., ale nawet jej fryzura, czy właśnie kolor paznokci jest ściśle ustalony. Jak informuje czasopismo "Marie Claire", nie może malować paznokci na czerwony kolor, ani inny rzucający się w oczy. Kiedy przyjrzymy się uważnie jej zdjęciom z różnych okazji, podczas których została sfotografowana, zawsze zobaczymy zadbane, naturalne paznokcie. Obostrzenie to tyczy się nie tylko Kate, ale wszystkich kobiet...

 • Justin Bieber promuje... lakier do paznokci!

  "Nektar alfonsa", szpilki od Santany, lakier do paznokci od Justina Biebera... Amerykański magazyn "Billboard" opublikował zestawienie dziesięciu najdziwniejszych produktów sygnowanych nazwiskami gwiazd muzyki.

 • Księżna Meghan i książę Harry w czułym pocałunku. Chyba się zapomnieli!

  Są ścisłe zasady obowiązujące członków rodziny królewskiej. Od niedawna musi o nich pamiętać także Meghan. Zakładanie rajstop na oficjalne uroczystości, zakaz malowania paznokci na jaskrawe kolory, odstawianie filiżanki na spodek po każdym łyku herbaty - to tylko niektóre z reguł.  Niemile widziane jest także... publiczne okazywanie emocji i uczuć. To dlatego królowa Elżbieta czy księżna Kate...

 • Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje prawdę o swoim życiu i małżeństwie. Już wszystko jasne!

  ...kolor paznokcie, paliła papierosy. Codziennie o godz. 17 siadała z kieliszkiem porto i zaczynała czytać kryminały. Ze wszystkich wnucząt mnie lubiła najbardziej. Dlaczego? - Może dlatego, że byłam do...

 • Pavlović o Józefowiczu i Szpaku

  Skład jury "Tańca z gwiazdami" zmienił się, ale "Czarna Mamba", czyli Iwona Pavlović jest niezastąpiona. W tej edycji, podobnie jak w poprzednich, jest bardzo surową jurorką.

Wideo na temat: kolor paznokcie
 • Patricia Kazadi jest fanką opalania!

  . Kocha za to eksperymentować z kolorami na paznokciach. Z tego powodu stworzyła nawet własną linię lakierów. Za swoją konkurencję uważa Michała Szpaka, ponieważ piosenkarz też działa w tej branży