• Informacje na temat:

  kolorowa sukienka

Artykuły na temat: kolorowa sukienka
 • "Wojenne dziewczyny": W kolorowych sukienkach

  Mają po dwadzieścia lat, dopiero zaczynają dorosłe życie. Snują liczne plany na przyszłość, marzą o wielkiej miłości. Kiedy wybucha wojna, wszystko się zmienia.

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • Sprytna Renulka "obskoczyła" dwie imprezy w jednej sukience! Aż tak chciała się nią pochwalić?

  Renulka Kaczoruk (32 l.) od czasu rozstania z Kubą Wojewódzkim wyraźnie odżyła. Była modelka zaczęła chętniej bywać na salonach i przestała udawać, że show-biznes jej nie kręci. Niestety, po udziale w "Tańcu z gwiazdami" raczej nie zasypano jej ofertami pracy. Czyżby z tego powodu postanowiła zintensyfikować bywanie na salonach? We wtorkowy wieczór Kaczoruk obskoczyła dwie odbywające się w tym samym czasie celebryckie imprezy. Najpierw pobiegła na premierę komedii romantycznej, a później dała...

 • "Timbuktu" : Cicha wojna na pustyni

  Palenie jest zabronione. Muzyka jest zabroniona. Nie wolno grać w piłkę nożną. Jesteśmy w Timbuktu. Mieście, nad którym władzę objęli dżihadyści i gdzie święta wojna dotyka zwykłych, ludzkich spraw.

 • Przyjaciele przygotowują dla Moniki przyjęcie niespodziankę. Ola wręcza jej kolorową sukienkę, chce w ten sposób powiedzieć, że czas pogodzić się ze śmiercią...

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

 • Celebrytka zaliczyła wpadkę na premierze filmowej!

  Sukienka, którą założyła pewna celebrytka na premierę filmu „Lux Vox” podczas festiwalu w Wenecji, spłatała jej niemałego figla…

 • "Jaskółka": PRL bez nostalgii

  "Jaskółka" - debiut Bartosza Warwasa, a zarazem pierwszy od 50 lat pełnometrażowy film dyplomowy PWSiT w Łodzi - trafi do kin 16 maja.

 • Żona muzyka Johna Legenda (38 l.), Chrissy Teigen (31 l.), wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Kilka miesięcy temu pokazała się na gali American Music Awards w sukience z ogromnym rozcięciem, pod którą nie założyła bielizny. Następnego dnia był to temat numer jeden w kolorowej prasie! Teraz z kolei paparazzi zrobili jej zdjęcia w Wenecji, gdzie również była skąpo ubrana. Modelka miała na sobie krótką sukienkę z ogromnym dekoltem, który mocno rzucał się w oczy. Przechodnie mieli na co patrzeć!

 • "Świat według Kiepskich": Bójcie się

  Lokatorzy kamienicy przy ulicy Ćwiartki nie mają chwili spokoju. Zagrozi im pożar, zmęczy wieczne ujadanie wilczura, przerażą widmowe bliźniaczki. To wszystko zobaczymy w nowej serii.

Wideo na temat: kolorowa sukienka
 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....