• Informacje na temat:

  kolorowe suknie

Artykuły na temat: kolorowe suknie
 • Projektant zaprzecza! Nie uszyje sukni Kożuchowskiej! "Jej nikt nie chce ubierać, bo jest z PiS-u"

  Małgorzata od lat uznawana jest przez wielbiące ją na kolanach kolorowe gazety za ikonę stylu. Wydawać by się mogło, że Gosia nie powinna mieć żadnego problemu z załatwianiem sobie w ramach barteru darmowych kreacji. Okazuje się jednak, że nie wszyscy "kreatorzy mody" znad Wisły palą się do tego, by ją ubierać. Przypomnijmy, że niedawno pojawiła się informacja, że Kożuchowska została zaproszona...

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • Pavlović kupiła suknię ślubną

  Ślub jurorki "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Podczas pobytu w USA pani Iwona kupiła suknię ślubną.

 • Karol Strasburger: Więcej niż jedno zwierzę?

  "Familiada" ma 20 lat! Przewinęło się przez nią tysiące uczestników i tylko jeden gospodarz. Karol Strasburger wspomina początki programu.

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  Natapirowane fryzury, kolorowe, geometryczne stroje, mocne makijaże i wszechobecna lycra! Bez tego nie wyobrażamy sobie mody lat 90. Jeżeli dodamy do tego dżins, oversize’owe marynarki, szorty, kolorowe koszule i dużo żelu we włosach - otrzymamy wizerunek typowego członka ekipy z "Beverly Hills, 90210". W latach 90. to oni wyznaczali trendy, pokazywali tysiącom młodych ludzi, jak wyglądać...

 • Komediowy western twórcy "Teda"

  Kowboje, szalone strzelaniny i atmosfera Dzikiego Zachodu - to wszystko zobaczymy w komedii Setha MacFarlane'a "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie"! Jej bohater Albert będzie musiał stanąć do pojedynku z brudnym i złym Clinchem Leatherwoodem.

 • Nadzieja i miłość

  Umut odkrywa, że Ozana i Melis coś łączy lub łączyło. Ozan zaprzecza. Demet oświadcza w kolorowej prasie, że jest w ciąży z Hakanem. Hakan wpada w szał....

 • Siostry Radwańskie okradzione przez najbliższą przyjaciółkę!

  Urszula (23 l.) i Agnieszka (24 l.) Radwańskie udzieliły właśnie "szczerego" wywiadu jednemu z kolorowych magazynów, w którym pochwaliły się wielkimi pieniędzmi, życiem w luksusie i... przyjaciółką-złodziejką!

 • Popielewicz: Ślubu nie będzie

  ...na okładkach kolorowych magazynów. Była Marcina Mroczka oświadczyła, że nie zamierza dzielić się swoim szczęściem z czytelnikami brukowców.

 • Kolejne dary serialowców dla Orkiestry

  Aleksanda Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto w serce", dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ola ofiarowała na aukcję swoją przepiękną zieloną suknię. Miała ją na sobie podczas ubiegłorocznej gali Telekamer "Tele Tygodnia".