• Informacje na temat:

  kolorowy dziennik

Artykuły na temat: kolorowy dziennik
 • Ciemne strony życia Lewandowskich. Wcale nie jest tak kolorowo

  ...- stwierdziła specjalistka w felietonie w jednym z wpływowych dzienników. - Proszę moje klientki, żeby odlajkowały profile fitnesserek, by nie łapać doła i nie karmić kompleksów - skwitowała.  Jak udało się...

 • Doda i Radek znów razem?!

  Wokalistka i bramkarz Radek Majdan zostali przyłapani przez dziennikarzy "Faktu" na pieszczotach podczas romantycznej randki na łonie natury.

 • Fakt: Kwaśniewcy kupili mieszkanie w Warszawie za... 1235 zł!

  ...z dostępem do jeziora. Na razie była prezydentowa nie komentowała doniesień dziennika.

 • Hitler w wannie

  Czy można śmiać się z Hitlera? Można, co pokazał m.in Charlie Chaplin w "Dyktatorze". Czy niemieckiemu reżyserowi o żydowskich korzeniach Danielowi Levy'emu udało się to w komedii "Adolf H. - Ja wam pokażę"?

 • Elżbieta Zapendowska znowu do wzięcia?

  Elżbieta Zapendowska (68 l.) zakończyła swój długoletni związek z Andrzejem Krukiem (48 l.)? - taką informację podaje dziennik "Fakt".

 • Doda: "Dość oszukiwania!"

  Menedżment Dody zapowiedział skierowanie do sądu sprawy przeciwko "Super Expressowi". Poszło o zdjęcie opublikowane w kolorowym dzienniku, sugerujące, że wokalistka nie ubrała bielizny.

 • "W Polsce nikt się mną nie interesuje"

  Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

 • Najodważniejsze gwiazdy filmu

  Daniel Day-Lewis ( "Bokser" , "Gangi Nowego Jorku" ) otrzymał miano najbardziej skłonnego do poświęceń aktora Hollywood (Hollywood's Most Daring Movie Star). Dzielny Irlandczyk wyprzedził na chwalebnej liście parę Amerykanów: Toma Hanksa ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Droga do zatracenia" ) i Renee Zellweger ( "Dziennik Bridget Jones" , "Chicago" ).

 • Paweł Wawrzecki znalazł niepełnosprawnej córce drugi dom!

  ...odmienić swój los. "Nie myślałem, że mi się jeszcze ułoży tak kolorowo w późnym wieku. Że się ożenię i będę bez mała obywatelem Ameryki" - zwierzył się "Dziennikowi Bałtyckiemu". Czytaj więcej na kolejnej...

 • Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?

  Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

Zdjęcia na temat: kolorowy dziennik
Wideo na temat: kolorowy dziennik
 • Dziennik cwaniaczka

  Greg Heffley to dzieciak, dzięki któremu bycie cwaniaczkiem jest cool (i bohater książek Jeffa Kineya.) "Dziennik cwaniaczka" dokumentuje najtrudniejszy okres w życiu dziecka, które niebawem wkroczy w nastoletniość - gimnazjum. Greg uważa, że gimnazjum to najdurniejszy wymysł wszech czasów. Towarzyskie pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki, mięśniaki. Stolik, przy którym siedzisz w stołówce świadczy o twoim statusie społecznym. Greg uważa, że zasługuje na bycie na...

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Dziennik panny służącej

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha. Odruchowo broni się przed tym, ale szybko uczy się czerpać przyjemność z coraz bardziej odważnych erotycznych przygód. Ekranizacja powieści Octave'a Mirbeau to...