• Informacje na temat:

  kolory tej jesieni

Artykuły na temat: kolory tej jesieni
 • "Na dobre i na złe": Jesień 2014 w Leśnej Górze

  ...osobą niezwykle skromną, dlatego takie też są jej ubrania. Ponadto lekarka została niedawno mamą, w związku z czym stawia na prostotę i wygodę. Jest młodziutka, więc w jej szafie przeważają kolory ciepłe...

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • Zmiana kolorów

  ...seria na antenie amerykańskiego FOX zadebiutuje tej jesieni.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Jesienna moda w stylu gwiazd – płaszcze, buty, skórzane torebki i niezwykle wieczorowe kreacje

  ...chętnie pokazują się w workerach na przeróżnych eventach branżowych. Rzymianki w stylu Mariny Szczęsnej Idąc śladem stylu Mariny, możemy jesienią nieco zaryzykować i na specjalne okazje założyć(...) trendy obowiązujące podczas tegorocznej jesieni. Oczywiście srebrzyste odcienie nie należą do klasycznych brązów, dlatego też nadadzą stylizacji świeżości kojarzonej bardziej z mroźną zimą. Nie zmienia...

 • Zobacz Sarę May w kolorach jesieni!

  Nazywana przez niektórych "polską Jennifer Lopez" Sara May przygotowuje się do nagrania drugiej płyty. Pod koniec października odbyła się sesja zdjęciowa, pokazująca tym razem jesienne wcielenie młodej wokalistki. Efekty możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

 • "Klan": TVP1 zaprasza jesienią na spotkania z ulubionymi bohaterami najlepszych polskich seriali

  Urocza pani weterynarz z Majaków, przystojny policjant i jego czworonożny przyjaciel z Łodzi, detektyw w sutannie z Sandomierza oraz członkowie najpopularniejszego polskiego klanu z Warszawy - to oni skradną Wasze serca tej jesieni. Nowy serialowy sezon rozpocznie się w telewizyjnej Jedynce 1 września punktualnie o godzinie 17.55 od spotkania z rodziną Lubiczów...

 • "Kino w Pięciu Smakach"

  Festiwal Filmowy "Kino w Pięciu Smakach" to jedyny w Polsce przegląd kinematografii azjatyckiej, który już po raz trzeci przeniesie nas jesienią w zmysłowy i pełen koloru świat Dalekiego Wschodu. Tym razem w programie festiwalu znajdą się perły kinematografii tajlandzkiej.

 • Wakacyjne zmiany

  Nowa sesja zdjęciowa ruszyła pełną parą. Na jesieni na widzów czeka wiele zmian i nowości. W Pierwszej Miłości pojawi się nowa postać Ewelina. W tej roli zobaczymy Magdalenę Górską, która szerszej widowni znana jest z seriali, takich jak "Kryminalni" czy "Pensjonat Pod Różą".

 • Schudła, bo chciała być autentyczna

  Bardzo zeszczuplała. Zmieniła kolor włosów i styl. Jest piękniejsza. Sonia Bohosiewicz wyznaje skąd ta zmiana, jakie powoduje reakcje i jak ona sama czuje się z nową sobą.

Wideo na temat: kolory tej jesieni
 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?

 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.