• Informacje na temat:

  kolorystyka pasuje

Artykuły na temat: kolorystyka pasuje
 • "rodzinka.pl“: To ona ubiera Natalię Boską!

  ...wyznacznikiem. Czasem sobie myślimy, że coś do siebie nie pasuje, a przecież to się zdarza w naturze. Nagle się tym zachwycamy i przyjmujemy za rzecz jak najbardziej oczywistą. Pewnych rzeczy nie(...) i mieć. Nie ma sensu ślepo podążać za modą. Wystarczy przyswoić jakąś tendencję, fason, kolor czy print, który pasuje do naszej sylwetki i współgra z tym, co mamy w szafie.  Można nauczyć się stylu...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Po prostu Franz Ferdinand

  Znany jest już tytuł drugiej niecierpliwie oczekiwanej płyty szkockiego kwartetu Franz Ferdinand. Następca wysoko ocenianego przez krytykę debiutu nie będzie nosił żadnej nazwy! Od pierwszej płyty będzie się różnił jedynie inną kolorystyką okładki.

 • "Czujemy się świetnie"

  Grupa Czarno Czarni pierwotnie miała być jednorazowym przedsięwzięciem, powołanym do życia przez muzyków Big Cyca i Bielizny. Jednak sukces albumu debiutanckiego albumu z 1998 roku (150 tysięcy sprzedanych legalnie egzemplarzy!), a w szczególności piosenki "Nogi", spowodował, iż formacja na stałe zadomowiła się na naszym rynku muzycznym. Wydany dwa lata później album "Niewidzialni" również cieszył się powodzeniem, a zespół pozostał wierny rubasznemu, radosnemu graniu. Potem nastąpiła kolejna...

 • Dlaczego odbija im palma?

  Skąd się biorą fochy gwiazd? Dlaczego pod wpływem popularności niektórym po prostu odbija? Edyta Herbuś, Krzysztof Cugowski, Agustin Egurrola, Urszula Dudziak i inni mówią o odporności na wodę sodową.