• Informacje na temat:

  koloryzacja

Artykuły na temat: koloryzacja
 • Fanka atakuje Dawida Wolińskiego: A może by tak godzinka dla mózgu?

  Dawid Woliński (38 l.) pochwalił się nowym zdjęciem z odżywką na włosach. Takiej reakcji fanki chyba się nie spodziewał...

 • Kończą się prace nad filmem o Pileckim

  Twórcy fabularyzowanego dokumentu o rtm. Witoldzie Pileckim kończą prace nad filmem. Premierę zaplanowano na 27 lutego, tuż przed przypadającym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" - powiedział Bogdan Wasztyl.

 • 37-letni Wieczorek: Rodzina? Mam czas!

  "Mam nadzieję, że będę jeszcze żył ze czterdzieści lat, więc mam czas" - mówi Krystian Wieczorek, pytany, dlaczego wciąż nie założył rodziny.

 • Film "Powstanie Warszawskie" nominowany do nagrody Golden Reel Award

  "Powstanie Warszawskie", obraz zmontowany z archiwalnych zdjęć z 1944 r. pochodzących z powstańczych kronik, nominowano do nagrody Golden Reel Award za najlepszą reżyserię dźwięku - podało Muzeum Powstania Warszawskiego, które jest producentem tego filmu.

 • W roli piosenkarki!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", od dawna próbuje zaistnieć na polskim rynku muzycznym jako... piosenkarka. W niedzielę miała okazję zaśpiewać dla publiczności na pokazach fryzjerskich.

 • "Powstanie Warszawskie" z nagrodą Golden Reel Award

  "Powstanie Warszawskie", obraz zmontowany z archiwalnych powstańczych kronik, otrzymał w niedzielę w Los Angeles nagrodę Golden Reel Award za najlepszą reżyserię dźwięku w kategorii film dokumentalny - poinformował PAP reżyser dźwięku Bartosz Putkiewicz.

 • "Powstanie Warszawskie" Pasikowskiego powalczy o nominację do Oscara

  Władysław Pasikowski wyreżyserował międzynarodową wersję filmu "Powstanie Warszawskie". Pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych powalczy o nominację do Oscara w kategorii "film dokumentalny" - dowiedziało się radio RMF FM.

 • "Warsaw Uprising": Międzynarodowa wersja filmu o powstaniu

  Nowa wersja "Powstania Warszawskiego" - filmu złożonego z oryginalnych, pokolorowanych kronik powstańczych - trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Do fabuły dołączono postać amerykańskiego dziennikarza, który opisuje powstanie dla zagranicznych mediów.

 • "Sami swoi" w kolorze na Wielkanoc

  Kolorowa wersja "Samych swoich" Sylwestra Chęcińskiego ukaże się w sprzedaży już przed świętami wielkanocnymi. Na rynku pojawi się około 10 tysięcy płyt DVD oraz kasety VHS. Płyta kolorowych "Samych swoich" zawierać będzie m.in.: w interaktywnym menu wybór scen filmu i wybór wersji językowych (napisy polskie, napisy angielskie), plansze z biogramami realizatorów i wykonawców, zwiastun (wybór scen w czerni i bieli i w kolorze), a także krótki film o procesie koloryzacji.

 • "Powstanie Warszawskie": Prawda o wojnie

  Jest w nim prawda o wojnie, której nie ma w obrazach fabularnych; takiego filmu nie zrobił jeszcze nikt na świecie - mówią o "Powstaniu Warszawskim" Magdalena Zimecka i Bartosz Putkiewicz z zespołu odpowiedzialnego za koloryzację i udźwiękowienie archiwalnego materiału.

Zdjęcia na temat: koloryzacja
Dyskusje na temat: koloryzacja
 • Re: Kultowe seriale: 50 lat od premiery "Czterech pancernych i psa"

  Koloryzacja NISZCZY DUCHA STARYCH FILMÓW! KOLORY SĄ PRZESADZONE,ZWŁASZCZA CZERWONY! TYLKO ORYGINALNE PROSTO Z TAŚMY FILMOWEJ, KTÓRA LEPIEJ UTRWALA ŚWIATŁO NIŻ SYG. CYFROWY! NIGDY WIĘCEJ KOLORYZACJI STARYCH FILMÓW. ,,MIŚ" I INN. FILMY TO JUŻ NIE TEN SAM FILM,ŹLE SIĘ TO OGLĄDA,BRAKUJE CZEGOŚ,TEGO CZEGOŚ Z TAMTYCH CZASÓW: DUCHA itp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!