• Informacje na temat:

  komarnicka emilia nogi

Artykuły na temat: komarnicka emilia nogi
 • "Na dobre i na złe": Agatę i Szczepana połączy dworek pod Warszawą?

  Babcia Agaty (Emilia Komarnicka), która nagle i niespodziewanie pojawi się w jej życiu, postanowi wyswatać ją ze Szczepanem (Kamil Kula) przy pomocy... spadku. Czy okazały dworek pod Warszawą zdoła przekonać Woźnicką do Lipskiego?

 • Mówią o niej "psotna Lola"...

  Agata z "Na dobre i na złe" to pogubiona w miłości, ale przebojowa pani doktor. Nieco ciemniejszych barw do tego aktorskiego wizerunku dodaje trochę zwariowana Monika z "Rancza". Emilia Komarnicka opowiada o swoich serialowych bohaterkach.

 • "Na dobre i na złe": Romantyczny wypad Agaty i Szczepana

  Tego lata Kołobrzeg bije rekordy popularności wśród serialowych par. Do nadmorskiego kurortu doktor Agatę (Emilia Komarnicka) porwie jej ukochany Szczepan (Kamil Kula).

 • Doktor House w spódnicy!

  - Na planie mówią na mnie "House w spódnicy" - Emilia Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe", swój serialowy pseudonim zawdzięcza lasce, z którą nie rozstaje się jej bohaterka.

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek na zgodę

  Awansowany na pielęgniarza Szczepan (Kamil Kula) chce odzyskać miłość dr Woźnickiej (Emilia Komarnicka).

 • "Ranczo": Lucy w więzieniu!

  Lucy (Ilona Ostrowska) w więzieniu! Suchy chleb i cela dzielona z kobietami lekkich obyczajów - taka rzeczywistość czeka na Lucy w areszcie.

 • Diabeł, nie kobieta!

  ..., wytoczyła najcięższe działo - swoją kobiecość. Nie myślała jednak o tym, by zdobyć Kusego jako mężczyznę. Dała mu do zrozumienia, że rodzina jest jego kulą u nogi. Monika ma inny system wartości...

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

 • "Na dobre i na złe": Jak grom z jasnego nieba

  ...poprosi Agatę (Emilia Komarnicka) o tabletkę przeciwbólową. Lecz Woźnicka postanowi zbadać cierpiącą. Okaże się, że ma poważny problemy z pęcherzykiem żółciowym i musi natychmiast być operowana. Na...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

Zdjęcia na temat: komarnicka emilia nogi
Wideo na temat: komarnicka emilia nogi
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

Dyskusje na temat: komarnicka emilia nogi