• Informacje na temat:

  kombii ślad

Artykuły na temat: kombii ślad
 • Doda ma dzioba

  Zagrobelny, Feel, Maciej Silski, Marek Tranda oraz Karolina Kozak. O "Płytę Roku" zawalczą: Yugopolis ("Słoneczna strona miasta"), Ania Dąbrowska ("Kilka historii na ten sam temat"), Kombii ("Ślad"), Kasia Nosowska ("Unisex blues") oraz Happysad ("Nieprzygoda"). Do miana "Przeboju Roku" nominowane zostały takie utwory jak: "Miasto budzi się" - Yugopolis/Paweł Kukiz, "Ślad" - Kombii, "Strach się...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Umiejętność dostosowywania się

  Zespół Kombii istnieje na polskiej scenie już od 1976 roku. Pod nazwą Kombi działał do roku 1992, będąc jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Później poszczególni członkowie grupy zajęli się solowymi projektami. W roku 2003 doszło do niespodziewanej reaktywacji popularnej formacji, tym razem jako Kombii, i wydania rok później następnej bestsellerowej płyty "c.d.". W czerwcu 2007 roku...

 • Europejskie Kombii

  Zespół Kombii powraca dziś (15 czerwca) z nowym albumem "Ślad". Wokalista Grzegorz Skawiński opowiedział o nim portalowi INTERIA.PL.

 • Sekret fenomenu Kombii

  Zespół Kombii aktualnie promuje płytę "Ślad", którą można już kupić od 15 czerwca. O przyczynach ogromnej popularności grupy rozmawialiśmy z Grzegorzem Skawińskim.

 • Kombii: Zaczaruj mnie

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk grupy Kombii, nakręcony do piosenki "Zaczaruj mnie" .

 • Posłuchaj nowego Kombii!

  Już w piątek, 15 czerwca, na rynek trafi, nowa płyta zespołu "Ślad". W INTERIA.PL prezentujemy premierowe piosenki zespołu!

 • Kombii nie stoją w miejscu

  Na rynku jest już najnowszy album grupy Kombii "Ślad". Grzegorz Skawiński opowiedział portalowi INTERIA.PL o zmianach w brzmieniu zespołu.

 • Kombii na dachu

  Daleko i wysoko zaszedł zespół Kombii. Na sam szczyt, a dokładniej - na dach, na którym da koncert.

 • Kombii powraca!

  Już 15 czerwca do sklepów trafi nowy album zespołu Grzegorza Skawińskiego.

Wideo na temat: kombii ślad
 • Paranormal Activity: Naznaczeni

  Film będzie spin-offem "Paranormal Activity". Bohaterami jest grupa Latynosów, którzy trafiają na ślad tajemnicy rodziny Katie.

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...