• Informacje na temat:

  komisarz aleks nowe odcinki

Artykuły na temat: komisarz aleks nowe odcinki
 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  Karolina Nolbrzak, czyli podkomisarz Nina Kruk z "Komisarza Aleksa", nie wystąpi w powstających właśnie nowych odcinkach serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy.

 • Karol Strasburger: Bez specjalnych postanowień

  Od 20 lat prowadzi "Familiadę" (pierwszy odcinek "poszedł" w eter 17 września 1994 roku!). Teraz jako jej uroczy gospodarz i niebanalna osobowość ma nominację do Telekamer Tele Tygodnia. Karol Strasburger opowiada o planach... nie tylko na nowy rok.

 • „Komisarz Alex”: Orlicz uratuje życie... Aleksowi!

  W 1. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 3 września o godzinie 20.25) Orlicz i jego nowa współpracownica - komisarz Ewa Krassowska - poszukiwać będą mordercy pary młodych ludzi(...) trafiony kulą komisarz pada na ziemię... Przypominamy, że na pierwszy z trzynastu odcinków 8. serii "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza już w najbliższą sobotę 3 września o godzinie 20.25.

 • Nowy serial "Komisarz Aleks"

  Łódź przez najbliższe tygodnie będzie planem filmowym serialu kryminalnego "Komisarz Aleks". Ruszyły zdjęcia do pierwszego odcinka historii o policjancie i jego psie. W rolach głównych występują m.in. Jakub Wesołowski i Magdalena Walach.

 • "Komisarz Alex": Nowy opiekun pomoże Aleksowi pokonać... depresję!

  Dobra wiadomość dla fanów "Komisarza Aleksa". Uwielbiany przez telewidzów serial wraca na antenę TVP1. Na premierę 1. odcinka 9. serii przygód czworonożnego detektywa Jedynka zaprasza już 4 marca o godzinie 20.25.

 • Antoni Pawlicki zastępuje Kubę Wesołowskiego

  Antoni Pawlicki już w najbliższą sobotę pojawi się na ekranach telewizorów w głównej roli w serialu "Komisarz Aleks". Aktor zastąpił Kubę Wesołowskiego.

 • "Komisarz Alex": Nina wróci, by zastąpić Górskiego i zaopiekować się Aleksem?

  Po raz pierwszy po 3-letniej przerwie Ninę zobaczymy w sobotę 31 marca w 5. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa". Z jej powrotu najbardziej ucieszy się Puchała. Przedstawi Ninę Piotrowi (Krystian(...) właśnie śledztwa w sprawie tajemniczego wypadku... Na 5. odcinek 9. serii "Komisarza Aleksa" - pierwszy, w którym ponownie zobaczymy Karolinę Nolbrzak jako Ninę Kruk - TVP1 zaprasza w sobotę 31

 • "Świat według Kiepskich": Romans Halinki

  Rodzina Kiepskich śmieszy nas już od 15 lat. W nowych odcinkach też nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Ferdek zostanie strażakiem, a Halinka wda się w romans z... Paździochem.

 • "Komisarz Alex": Wielkie zmiany w serialu! Czworonożny detektyw odchodzi na emeryturę!

  W premierowych odcinkach 14. sezonu „Komisarza Aleksa” nowy pies Ivo zastąpi w roli czworonożnego detektywa Rocky’ego, który po 10 latach służby przechodzi na zasłużoną emeryturę.

 • Kuba Wesołowski: Co go czeka?

  Powraca przebojowa ekipa policjantów oraz ich kosmaty kumpel Aleks. W jesienne soboty, w drugiej serii "Komisarza Aleksa" pojawią się nowe wątki: kryminalne, ale i miłosne.

Zdjęcia na temat: komisarz aleks nowe odcinki