• Informacje na temat:

  komisarz alex bromski

Artykuły na temat: komisarz alex bromski
 • "Komisarz Alex": Wielkie zmiany

  ...pierwszym panem Aleksa był komisarz Marek Bromski, którego grał Jakub Wesołowski. W 6. odcinku trzeciego sezonu zginął on od kuli bandyty. Za zmianami w obsadzie stoją również względy produkcyjne. Twórcy(...)Mamy supernewsy dla fanów "Komisarza Aleksa": wiosną widzowie TVP1 zobaczą nowy, dziewiąty już z kolei, sezon swojego ulubionego serialu z czworonożnym policjantem w roli głównej. Jednocześnie...

 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?

 • "Komisarz Alex": Magdalena Walach wróciła na plan „Komisarza Aleksa”!

  Magdalena Walach, którą w roli podkomisarz Lucyny Szmidt po raz ostatni oglądaliśmy w finałowym odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”, wróciła na plan serialu o czworonożnym detektywie i znów wciela się w uwielbianą przez widzów policjantkę!

 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  Nad Zalewem Sulejowskim niedaleko Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Alexa".

 • "Komisarz Alex": Lucy poślubi Orlicza?

  Lucyna (Magdalena Walach) nigdy nie kryła, że podziwia Orlicza (Antoni Pawlicki) jako policjanta i że przyjaciel podoba się jej jako mężczyzna. Od pierwszego spotkania wzdycha do niego skrycie, ale Michał pozostawał obojętny na jej wdzięki. Dopiero w ostatnich odcinkach 6. serii "Komisarza Aleksa" zaczął dostrzegać w niej kobietę, u boku której może znaleźć szczęście.

 • "Komisarz Alex" znowu w telewizji

  "Komisarz Alex" to polska wersja bijącego rekordy oglądalności na całym świecie "Komisarza Rex". Serial o owczarku niemieckim, siejącym postrach wśród przestępców, rozpoczyna emitować w poniedziałek, 21 lipca, kanał ID.

 • "Komisarz Alex": Alex ma coraz więcej fanów

  Zaangażowanie Krystiana Wieczorka do roli opiekuna Aleksa okazało się strzałem w dziesiątkę. Fanki "Komisarza Aleksa" są zauroczone nowym policjantem, który pojawił się w łódzkiej komendzie, czemu dają wyraz w pełnych zachwytu komentarzach na oficjalnym profilu serialu. W dodatku oglądalność hitowej produkcji TVP1 rośnie z odcinka na odcinek...

 • "Komisarz Alex": Co nas czeka?

  Pościg, porwanie i miłosne zawirowania, czyli dramatyczne zwroty akcji w serialu "Komisarz Alex". Już wiemy, co wydarzy się w popularnej produkcji. Teraz i po wakacjach.

 • "Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

  Lucyna (Magdalena Walach) nie ma szczęścia w miłości! Poprzedni opiekun Aleksa, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski), którego kochała, zginął podczas akcji postrzelony przez psychopatę(...) odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa". Na kolejny z nich TVP1 zaprasza już jutro - w sobotę 8 marca - o godzinie 20.20.

 • "Komisarz Aleks": Zginie jak bohater!

  Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) będzie ostatnią osobą, której przed śmiercią spojrzy w oczy Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Komisarz odda życie, by uratować z rąk groźnego psychopaty Ewę Wilk (Karolina Gorczyca). Umrze jak prawdziwy bohater!

Zdjęcia na temat: komisarz alex bromski
 • Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z serialu "Komisarz Alex"
 • Marek Bromski i Alex z serialu "Komisarz Alex"
Wideo na temat: komisarz alex bromski
 • "Komisarz Alex": zabójstwo i porwanie!

  W ostatnim odcinku pierwszej serii "Komisarza Aleksa" Marek Bromski (Jakub Wesołowski) stanie przed bardzo trudnym wyborem. Zaryzykuje swoją karierę w policji, by ratować czworonożnego przyjaciela, który znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • „Komisarz Alex" z Antonim Pawlickim

  Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) zostanie skierowany do pracy w łódzkiej komendzie zaraz po śmierci Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski). Lucyna, Puchałai Alex nie przywitają go zbyt wylewnie...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

Dyskusje na temat: komisarz alex bromski