• Informacje na temat:

  komisarz alex i ola

Artykuły na temat: komisarz alex i ola
 • "Komisarz Alex": Niebezpieczna pogoń za psychopatą

  Podczas pościgu za psychopatą chcącym namówić poznanych w sieci nastolatków do popełnienia zbiorowego samobójstwa Michał (Antoni Pawlicki) i Ewa (Agnieszka Więdłocha) znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie!

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • "Komisarz Alex": Paulina Gałązka u boku czworonożnego detektywa!

  W 1. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" w roli Oli Bilskiej - wychodzącej z nałogu narkomanki, której w walce z uzależnieniem pomaga syn zamordowanego przez gangsterów hodowcy gołębi - zobaczymy Paulinę Gałązkę uważaną za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia.

 • Druga seria "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Obok głównych bohaterów w nowej odsłonie serialu pojawi się - grana przez Aleksandrę Hamkało - pani weterynarz Ola, w której zakocha się serialowy komisarz Bromski, czyli Jakub Wesołowski.

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • Zamieniła "M jak miłość" na...

  Rola pięknej, ale bardzo kapryśnej gwiazdy filmowej, która pojawi się 3. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" i sprawi, że Michałowi Orliczowi (Antoni Pawlicki) przez chwilę mocniej zabije serce, to pierwsze wcielenie Joanny Koroniewskiej po tym, jak rozstała się z serialem "M jak miłość"...

 • "Komisarz Alex": Joanna Koroniewska będzie... gotowała na ekranie!

  Joanna Koroniewska, która swą ostatnią serialową rolę zagrała 2 lata temu w jednym z odcinków 4. serii "Komisarza Aleksa", nie kryje, że czeka na interesujące propozycje. Wiosną aktorka poprowadzi nowy telewizyjny program... kulinarny!

 • "Komisarz Alex": Joanna Koroniewska sama robi ozdoby wielkanocne

  Joanna Koroniewska, która swoją ostatnią dotychczas serialową rolę - gwiazdę filmową Olę Czoper - zagrała w "Komisarzu Aleksie", co rok stara się, by w okresie Wielkanocy jej dom był od stóp do głów udekorowany świątecznymi ozdobami. - Im jestem starsza, tym dekorowanie domu sprawia mi większą przyjemność - mówi.

 • Marek zamieszka z Olą!

  Marek Bromski (Jakub Wesołowski) był do chwili poznania Oli (Aleksandra Hamkało) typowym podrywaczem, singlem, który nie chciał z żadną dziewczyną wiązać się na dłużej. Dopiero Oli udało się rozkochać w sobie przystojnego komisarza. Dojdzie nawet do tego, że Bromski zaproponuje jej, by z nim zamieszkała!

 • "Komisarz Alex" po raz drugi

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej części serialu "Komisarz Alex". Do obsady dołączy Aleksandra Hamkało, która wcieli się w panią weterynarz Olę. Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) nie będzie umiał oprzeć się jej urokowi...

Dyskusje na temat: komisarz alex i ola