• Informacje na temat:

  komisarz alex kinga

Artykuły na temat: komisarz alex kinga
 • "Komisarz Alex": Ilona Wrońska u boku czworonożnego detektywa

  Ilona Wrońska, którą zobaczymy w 8. odcinku 8. serii „Komisarza Aleksa” jako inżynier Ilonę Kodracką, znana jest milionom telewidzów przede wszystkim jako Kinga z „Na Wspólnej”. Aktorka twierdzi, że nie walczy o role, ale cierpliwie czeka, aż – jak żartuje – przyjdzie jej pora. - Na pewno jeszcze wiele przede mną – mówi.

 • Magdalena Turczeniewicz w "Komisarzu Aleksie"

  W serialu "Komisarz Alex" Magdalena Turczeniewicz zagra Kingę Iskierkę, która dołączy do zespołu techników łódzkiej komendy. Między nią a Michałem od razu zaiskrzy.

 • "Komisarz Alex": Bohater i aktor jak bracia!

  Orlicz z "Komisarza Aleksa" nie kryją, że szukają kobiety swojego życia, u boku której znajdą prawdziwe szczęście, co jednak wcale nie przeszkadza im... eksperymentować z uczuciami. Czekając na(...), a w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa" miał nawet okazję zaprezentować się w efektownej sekwencji walki wręcz. Dziś ani przed Antonim, ani przed Michałem krav maga nie ma żadnych tajemnic! Obaj są bardzo...

 • Kolejny serial spada z ramówki

  Serial kryminalny TVN-u "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał m.in. polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.

 • "Komisarz Alex": Poznajcie nową miłość komisarza Orlicza!

  Kingę Iskierkę (Magdalena Turczeniewicz), młodą stażystkę, która dołączy do grona pracowników łódzkiej komendy, poznamy już w 8. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę - 19(...) i godna uwagi. Orlicz usiłujący akurat zapomnieć o Alicji spostrzeże, że Kinga przygląda mu się zalotnie i nie będzie miał nic przeciwko temu, aby dopuścić do głosu serce podpowiadające mu, że Iskierka...

 • "Komisarz Alex": Trzy na jednego

  Życie uczuciowe komisarza Orlicza (Antoni Pawlicki) nigdy wcześniej nie było tak bardzo skomplikowane! Michał będzie miał naprawdę twardy orzech do zgryzienia, bo rozkocha w sobie aż trzy kobiety i długo nie będzie umiał zdecydować, z którą z nich związać się na dobre i na złe...

 • "Komisarz Alex": Antoni Pawlicki żegna się z serialem

  W najbliższą sobotę po raz ostatni u boku czworonożnego komisarza Aleksa zobaczymy Antoniego Pawlickiego, czyli serialowego Michała Orlicza. Wiadomo już, że aktor nie pojawi się w kolejnej serii przebojowej produkcji TVP1.

 • "Komisarz Alex": O niej będzie głośno! Poznajcie Marysię Dębską...

  Zapamiętajcie to nazwisko! O Marii Dębskiej, którą zobaczymy w 12. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", z pewnością wkrótce będzie bardzo głośno. - To niezwykle utalentowana i piękna dziewczyna - mówi producentka serialu Monika Jóźwik.

 • Z "Klanu" do "Komisarza Aleksa"

  ...12-letni Filip Turkiewicz, czyli Antek Chojnicki z "Klanu", pojawi się w gościnnej roli w jednym z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa". Zagra Bartka Roguskiego - chłopca z zamożnego domu, który będzie musiał stawić czoła porywaczom...

 • "Na dobre i na złe": Marta Dąbrowska zabłyśnie w Hollywood?

  Aktorka Marta Dąbrowska, czyli Kinga z "Na dobre i na złe", dzięki pewnej znajomości ma szansę na rolę w filmie... Stevena Spielberga?

Dyskusje na temat: komisarz alex kinga