• Informacje na temat:

  komisarz alex mikolaj roznerski

Artykuły na temat: komisarz alex mikolaj roznerski
 • Telekamery 2018: Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski laureatami

  Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski otrzymali aktorskie Telekamery "Tele Tygodnia".

 • "M jak miłość": Dzień z... Mikołajem Roznerskim

  Mikołaj Roznerski, który szerokiej widowni serialowej dał się poznać jako Marcin z “M jak miłość", jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku filmowo-telewizyjnym. Towarzyszyliśmy mu w dniu wolnym od zdjęć.

 • Był mikołajkowym prezentem dla rodziców!

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", ma dziś aż dwa powody do świętowania. 6 grudnia obchodzi bowiem urodziny i imieniny.

 • Twarzą w twarz ze zdesperowanym mordercą!

  W 12. odcinku serialu "Komisarz Alex" Marek Bromski (Jakub Wesołowski) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy stanie oko w oko z rozwścieczonym i działającym w amoku mordercą gotowym na wszystko!

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  ...m.in. w serialach "Sama słodycz", "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe" i "Prawo Agaty". Inna sprawa, że Marcin będzie przerażony opieką nad niemowlęciem, do czego szczerze przyzna się swojemu bratu(...)) Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zdoła uzyskać sądowe prawo do opieki nad ich wspólnym synkiem Szymkiem (Staś Szczypiński). Lecz jednocześnie sędzia ustanowi kuratora, by pilnował, czy młody ojciec...

 • O nich będzie głośno jesienią!

  ...na to, że potrafi leczyć nowotwory. Czy dr Gratz ocali życie Falkowiczowi (Michał Żebrowski)? "Komisarz Alex" Katarzyna Skrzynecka otworzy panteon gwiazd w 6. serii "Komisarza Aleksa". Grana przez(...) cudowne wspomnienia z czasów licealnych? Czy Przybysz zdobędzie się w końcu na szczerość wobec Marka i wyjawi mu, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami? Mikołaj Roznerski jako Jakub Michalak...

 • Kręcąc się na karuzeli życia

  Młodzi polscy aktorzy Mikołaj Roznerski, Karolina Kominek, Maria Pawłowska i Mateusz Janicki zagrali w nowym filmie Roberta Wichrowskiego "Karuzela". Obraz wejdzie do kin już w maju.

 • Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  - Policyjna codzienność to nie jest zabawa - mówi Magdalena Walach, która gra podkomisarz Lucynę Szmidt w popularnym serialu. Jej bohaterka zostanie trafiona podczas strzelaniny. Czy przeżyje?