• Informacje na temat:

  komisarz alex nowy aktor

Artykuły na temat: komisarz alex nowy aktor
 • "Komisarz Alex": Filip Gurłacz po raz drugi u boku Aleksa

  W 4. odcinku 11. serii "Komisarza Aleksa" u boku czworonożnego detektywa zobaczymy jednego z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia - Filipa Gurłacza, znanego m.in. z roli doktora Łukasza Zbierskiego z serialu "Lekarze na start".

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • "Komisarz Alex": Wielkie zmiany w serialu! Czworonożny detektyw odchodzi na emeryturę!

  W premierowych odcinkach 14. sezonu „Komisarza Aleksa” nowy pies Ivo zastąpi w roli czworonożnego detektywa Rocky’ego, który po 10 latach służby przechodzi na zasłużoną emeryturę.

 • Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

  Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

 • "Komisarz Alex": Alex ma coraz więcej fanów

  Zaangażowanie Krystiana Wieczorka do roli opiekuna Aleksa okazało się strzałem w dziesiątkę. Fanki "Komisarza Aleksa" są zauroczone nowym policjantem, który pojawił się w łódzkiej komendzie, czemu dają wyraz w pełnych zachwytu komentarzach na oficjalnym profilu serialu. W dodatku oglądalność hitowej produkcji TVP1 rośnie z odcinka na odcinek...

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • "Komisarz Alex": Szaleni z miłości

  Fani czworonożnego detektywa będą usatysfakcjonowani. 5 września Alex wraca na ekrany w siódmej serii! Wraz z nim pojawią się nowi bohaterowie.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • „Komisarz Alex”: Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską

  Roma Gąsiorowska - znakomita aktorka, którą telewidzowie na długo zapamiętają jako porywaczkę Aleksa i Maliny z 1. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" - jest właścicielką... szkoły aktorskiej. W prowadzonym przez nią "aktoRstudio" właśnie rozpoczął się nowy rok akademicki, a już wkrótce Roma i jej studenci nakręcą własny... serial.

 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  Nad Zalewem Sulejowskim niedaleko Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Alexa".

Dyskusje na temat: komisarz alex nowy aktor