• Informacje na temat:

  komisarz alex odcinek 10

Artykuły na temat: komisarz alex odcinek 10
 • "Komisarz Alex": Górski znajdzie się... na celowniku mafii

  Górski (Krystian Wieczorek) dowie się, że został na niego wydany wyrok śmierci. Stanie oko w oko z egzekutorem i stoczy z nim walkę o życie! Przed nami dramatyczny finał 10. serii "Komisarza Aleksa"!

 • Przybylska znowu w serialu!

  Anna Przybylska, niezapomniana Marylka Baka ze Złotopolic, otwiera długi peleton gwiazd, które wystąpią w trzecim sezonie "Komisarza Aleksa". Jej bohaterka zostanie ochrzczona przez media mianem łódzkiej modliszki. Podobno zabiła męża rękami kochanka...

 • "Komisarz Alex": Renata Dancewicz i Wojciech Brzeziński w "Komisarzu Aleksie"

  W 5. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" u boku czworonożnego detektywa zobaczymy dwie gwiazdy serialu "Na Wspólnej" - Renatę Dancewicz i Wojciecha Brzezińskiego, czyli Weronikę i Bogdana z telenoweli TVN.

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • "Komisarz Alex": Ostatnia rola Anny Przybylskiej...

  Anna Przybylska - aktorka, ze śmiercią której wciąż nie mogą pogodzić się tysiące uwielbiających ją widzów - swą ostatnią kreację stworzyła w 1. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa".

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • "Komisarz Alex": Katarzyna Walter została... burdelmamą!

  Katarzyna Walter, którą już jutro zobaczymy jako... burdelmamę w "Komisarzu Aleksie", należy do grona najbardziej niedocenianych aktorek w naszym kraju. - Szkoda, że polscy reżyserzy nie dostrzegają piękna i mądrości dojrzałych ludzi, zwłaszcza kobiet - mówi.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • "Komisarz Alex": Puchała niemal oszaleje z niepokoju o żonę!

  ...przecież blondynką? Na 10. odcinek 7. serii "Komisarza Aleksa" TVP1 zaprasza w sobotę 7 listopada o godzinie 20.25.(...) oddzwania! - wydusi w końcu z siebie Puchała takim tonem, że nawet Alex zorientuje się, że dzieje się coś złego, więc podejdzie do policjanta, spojrzy mu prosto w oczy, położy pysk na jego kolanach...

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

Dyskusje na temat: komisarz alex odcinek 10
 • Re: "Komisarz Alex" pokonał konkurencję

  "Premierowy odcinek "Komisarza Alexa" zgromadził 4 mln 809 tys. widzów" No chyba przez pierwszych 10 minut, dno do potęgi, szczerze liczę, że jednak nikt tego nie będzie oglądał w kolejną sobotę(...) trwającą cały odcinek (a pewnie też całych 13 odcinków) puścili w sobotni wieczór, ktoś komuś łapkę posmarował, albo debilizm w TVP osiągnął najwyższy stopień rozwoju. życzę powodzenia TVP i mówię pa