• Informacje na temat:

  komisarz alex ola hamkało

Artykuły na temat: komisarz alex ola hamkało
 • Marek zamieszka z Olą!

  Marek Bromski (Jakub Wesołowski) był do chwili poznania Oli (Aleksandra Hamkało) typowym podrywaczem, singlem, który nie chciał z żadną dziewczyną wiązać się na dłużej. Dopiero Oli udało się rozkochać w sobie przystojnego komisarza. Dojdzie nawet do tego, że Bromski zaproponuje jej, by z nim zamieszkała!

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • "Komisarz Alex" po raz drugi

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej części serialu "Komisarz Alex". Do obsady dołączy Aleksandra Hamkało, która wcieli się w panią weterynarz Olę. Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) nie będzie umiał oprzeć się jej urokowi...

 • Druga seria "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Obok głównych bohaterów w nowej odsłonie serialu pojawi się - grana przez Aleksandrę Hamkało - pani weterynarz Ola, w której zakocha się serialowy komisarz Bromski, czyli Jakub Wesołowski.

 • Ola i Marek nie mają czasu na stały związek!

  W 9. odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do poważnej rozmowy Oli (Aleksandra Hamkało) i Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), podczas której ważyć się będzie przyszłość ich związku!

 • Alex w rękach szalonego naukowca!

  W 10. odcinku 2. serii "Komisarza Aleksa" Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) wpadną na trop doktora przeprowadzającego nielegalne eksperymenty medyczne na... psach, a Alex wpadnie w poważne tarapaty!

 • To ona skradnie serce komisarza Bromskiego!

  W drugim sezonie "Komisarza Alexa" serce komisarza Marka Bromskiego (Kuba Wesołowski) skradnie sympatyczna pani weterynarz. Zagra ją 24-letnia Aleksandra Hamkało.

 • ​Zaczęli od namiętnego pocałunku!

  W drugim sezonie serialu "Komisarz Alex" serce Marka Bromskiego skradnie urocza pani weterynarz Ola. Pierwsze wspólne sceny grający ich Kuba Wesołowski i Aleksandra Hamkało zaczęli od namiętnego pocałunku!

 • ​Bromskiego trafi strzała Amora!

  W 2. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 15 września o godz. 20.20) poznamy graną przez Aleksandrę Hamkało Olę - młodziutką panią weterynarz. Choć pierwsze spotkanie Oli z Bromskim (Jakub Wesołowski) nie będzie przyjemne, to jednak przystojny komisarz ulegnie jej urokowi i zakocha się w niej.

 • Nie boi się odważnych ról

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady drugiej części serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku, aktorka ma na swoim koncie już kilka interesujących i odważnych ról. Od pierwszych chwil przed kamerą wiedziała, że chce robić to do końca życia.