• Informacje na temat:

  komisarz alex piosenka

Artykuły na temat: komisarz alex piosenka
 • "Komisarz Alex": Matka zeswata Piotra z... Lucyną?

  Górski (Krystian Wieczorek) i Lucyna (Magdalena Walach) już podczas pierwszego spotkania wpadną sobie w oko. Rudowłosa policjantka bardzo spodoba się też matce Piotra - 60-letniej pani Wandzie (w tej roli w 4. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy znaną m.in. z "M jak miłość" Annę Tomaszewską). Górska postanowi zeswatać syna z uroczą podkomisarz...

 • Olbrychski i języki obce

  Daniel Olbrychski, którego możemy obecnie oglądać w "Komisarz Alex", nie ma najmniejszych problemów z porozumiewaniem się po francusku, rosyjsku i angielsku. Biegle włada tymi językami, ale każdego z nich nauczył się z innych powodów!

 • "Komisarz Alex": Dariusz Kordek ma problemy z odzyskaniem zaległego wynagrodzenia!

  Dariusz Kordek, którego już jutro zobaczymy jako właściciela biura projektowego w 9. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", ma poważne problemy z wyegzekwowaniem wynagrodzenia za występy w jednym z teatrów! W dodatku były pracodawca sprzedawał bez zgody aktora płytę z jego piosenkami...

 • Setus: Italo disco po polsku (teledysk "Tej nocy")

  Piosenka "Tej nocy" to pierwszy utwór grupy Setus po zmianie składu - w zespole grającym italo disco pojawił się nowy wokalista Jerzy Sykut.

 • "Komisarz Alex": Monika Jarosińska zrezygnowała z roli, bo nie chciała odwoływać wyjazdu na Ibizę!

  Monika Jarosińska bardzo się ucieszyła, gdy producenci "Komisarza Aleksa" zaproponowali jej rolę w jednym z odcinków 6. serii uwielbianego przez widzów serialu. Niestety, nie mogła jej przyjąć...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • ​Wystąpili w teledysku sławnej tenisistki

  Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z „Komisarza Alexa”, wziął udział w nagraniu teledysku do piosenki „Oxygen” światowej sławy tenisistki polskiego pochodzenia, Karoliny Woźniackiej. W klipie wystąpił też Rocky, czyli serialowy Alex.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Cały czas kursuje po Polsce

  Emilia Komarnicka, którą zobaczymy jako Martę Gajewską w 12. odcinku "Komisarza Alexa", to jedna z najbardziej zapracowanych młodych polskich aktorek. Gra w gdańskim Teatrze Wybrzeże, w Warszawie spotkać ją można na planie serialu "Na dobre i na złe", jeździ po całej Polsce ze swoim recitalem. Aktorka śmieje się, że czas na odpoczynek ma jedynie wtedy, gdy jedzie pociągiem!

 • Aktorka z "Na Wspólnej" zostanie nową twarzą... TVP1?

  W ciągu ostatnich dwóch lat oglądaliśmy Katarzynę Kołeczek w emitowanych na antenie TVP1 serialach "Bodo" (sopranistka), "Strażacy" (sekretarka Jola), "Klan" (sprzedawczyni w salonie sukien ślubnych), "Ojciec Mateusz" (sprzedawczyni) i "Komisarz Alex" (pracownica SPA). 32-letnia aktorka wystąpiła również na sztandarowym festiwalu Jedynki - w Opolu nie tylko zaśpiewała, ale też prowadziła u boku...

Dyskusje na temat: komisarz alex piosenka
 • Re: "Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

  ani blondyny ani czarne ani brunetki ani szatynki nie chodza tak jak rude! to jest kurde prawda! one maja ogien we krwi ta piosenka disco polo to sczera prawda! sex z ruda jest mega mega ok! mam 42 lata i naprawde sie troche znam!