• Informacje na temat:

  komisarz alex plotki

Artykuły na temat: komisarz alex plotki
 • "Komisarz Alex": Trzy gwiazdy u boku czworonożnego komisarza

  Trzy piękne aktorki - Annę Czartoryską, Edytę Herbuś i Hannę Konarowską - zobaczymy już wkrótce u boku komisarza Aleksa. Sprawdź, kogo zagrają w serialu o czworonożnym detektywie...

 • Wesołowski nie wyleciał z serialu!

  Wbrew insynuacjom tabloidów i plotkarskich portali Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", wciąż pracuje na planie nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Kubę z całą pewnością zobaczymy w nowych odcinkach!

 • "Komisarz Alex": Dlaczego Magdalena Walach musiała odejść z serialu? Mamy dementi producentów!

  Twórcy serialu TVP1 “Komisarz Alex” stanowczo dementują plotki na temat zmian obsadowych w 8. sezonie serialu. Według wyssanych z palca spekulacji jednego z tabloidów, Magdalenę Walach zastąpiła Agnieszka Więdłocha, bo tego oczekiwał Antoni Pawlicki.

 • "Klan" wraca jesienią do TVP

  Dobra informacja dla sympatyków polskiej telenoweli "Klan". Mimo medialnych plotek Telewizja Polska nie rezygnuje z produkcji - "Klan" powróci na antenę TVP1 wraz z jesienną ramówką - informuje Press.pl.

 • “Komisarz Alex": Dementujemy! "Komisarz Alex" nie zniknie z TVP1!

  Krążąca plotka o tym, że TVP1 nie wyemituje kolejnych odcinków "Komisarza Aleksa", nie jest prawdziwa! Producentka serialu Monika Jóźwik zapewnia, że fani czworonożnego detektywa na pewno jeszcze spotkają się z Aleksem.

 • Pawlicki znalazł miłość

  Antoni Pawlicki (29 l.) jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Nic dziwnego, że wokół niego ciągle krążą piękne dziewczęta z nadzieją, że któraś skruszy lodowate serce aktora. Pawlicki bowiem nie jest osobą skorą do flirtów i romansów.

 • "Komisarz Alex": Bohater i aktor jak bracia!

  Orlicz z "Komisarza Aleksa" nie kryją, że szukają kobiety swojego życia, u boku której znajdą prawdziwe szczęście, co jednak wcale nie przeszkadza im... eksperymentować z uczuciami. Czekając na(...), a w jednym z odcinków "Komisarza Aleksa" miał nawet okazję zaprezentować się w efektownej sekwencji walki wręcz. Dziś ani przed Antonim, ani przed Michałem krav maga nie ma żadnych tajemnic! Obaj są bardzo...

 • "Komisarz Alex": Ewa odkryje, że Marta wie wszystko o polskim show-biznesie!

  Ewa (Agnieszka Więdłocha), prowadząc razem z Martą (Beata Fido) śledztwo w sprawie tajemniczych śmierci znanych celebrytek, zorientuje się, że polski show-biznes nie ma przed jej starszą koleżanką żadnych tajemnic. Okaże się, że komisarz Grabska wie wszystko o... gwiazdach!

 • "Komisarz Alex": Włodzimierz Matuszak świetnie się sprawdza w roli... ojczyma!

  Kiedy Włodzimierz Matuszak, czyli proboszcz Antoni z niezapomnianej „Plebanii”, związał się z Karoliną Nolbrzak, czyli Niną Kruk z „Komisarza Aleksa”, nikt nie dawał szansy ich miłości. Tymczasem oni stworzyli szczęśliwą rodzinę, a 68-letni aktor świetnie się sprawdza w roli... ojczyma.

 • Dobra wiadomość dla fanów Antoniego Pawlickiego jego bohater Michał Orlicz zostanie w serialu komisarz Alex na dłużej...

Dyskusje na temat: komisarz alex plotki
 • Re: "Komisarz Alex": Dlaczego Magdalena Walach musiała odejść z serialu? Mamy dementi producentów!

  Z jednej strony ma rację, bo jako aktor nie ma wpływu na zmiany w obsadzie, muszą trzymać się licencji. Ja też myślałam, że to tylko plotki, że Więdłocha będzie na kilka odcinków, potem zginie w akcji albo coś w tym stylu. Magda to moja ulubiona aktorka i jako Lucy postać w serialu. Ze względów praktycznych to myślę, że przez taką zamianę w obsadzie serial straci sporo widzów.

 • Re: Alex

  Marek Bromski(Jakub Wesołowski) został uśmiercony ponieważ KOMISARZ ALEX jest polską wersją AGENT REX , w tym serialu (agent rex) pan też mu umarł i właśnie dlatego Marek Bromski również (zmarł) . Krążą również plotki że Jakub Wesołowski został wyrzucony niewiem dlaczego dziennikarze prasa itp. piszą takie głupoty jeśli niewiedzą dużo o tym można przeczytać na stronie o KOMISARZU ALEXIE