• Informacje na temat:

  komisarz alex premiera

Artykuły na temat: komisarz alex premiera
 • "Komisarz Alex": Pierwsza serialowa premiera w 2019 roku

  ..."Intruz" - taki tytuł nosi 1. odcinek 12. serii "Komisarza Aleksa", który - jako pierwszą serialową nowość 2019 roku - TVP1 wyemituje już w najbliższą sobotę, 5 stycznia.

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  Karolina Nolbrzak, czyli podkomisarz Nina Kruk z "Komisarza Aleksa", nie wystąpi w powstających właśnie nowych odcinkach serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy.

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

 • "Komisarz Alex": Ostatnia rola Anny Przybylskiej...

  Anna Przybylska - aktorka, ze śmiercią której wciąż nie mogą pogodzić się tysiące uwielbiających ją widzów - swą ostatnią kreację stworzyła w 1. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa".

 • "Komisarz Alex": Julia Rosnowska marzy o wielkich rolach teatralnych

  Julia Rosnowska, czyli Monika z "Komisarza Aleksa", która świetnie sprawdza się przed kamerą, chciałaby być przede wszystkim aktorką... teatralną. Właśnie przygotowuje się do premiery "Zazdrości" w stołecznym Teatrze Kamienica.

 • "Komisarz Alex": Jacek Kurski po raz kolejny wyrzuca Aleksa z ramówki!

  Już po raz trzeci tej jesieni fani Aleksa zaciskają zęby ze złości... Ich ulubiony serial znów bowiem wypadł z ramówki! W najbliższą sobotę 19 października widzowie TVP1 – zamiast kolejnego odcinka „Komisarza Aleksa” - zobaczą film „Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Skąd ta zmiana?

 • "Komisarz Alex": Matka zeswata Piotra z... Lucyną?

  Górski (Krystian Wieczorek) i Lucyna (Magdalena Walach) już podczas pierwszego spotkania wpadną sobie w oko. Rudowłosa policjantka bardzo spodoba się też matce Piotra - 60-letniej pani Wandzie (w tej roli w 4. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy znaną m.in. z "M jak miłość" Annę Tomaszewską). Górska postanowi zeswatać syna z uroczą podkomisarz...

 • "Komisarz Alex": Trzy gwiazdy u boku czworonożnego komisarza

  Trzy piękne aktorki - Annę Czartoryską, Edytę Herbuś i Hannę Konarowską - zobaczymy już wkrótce u boku komisarza Aleksa. Sprawdź, kogo zagrają w serialu o czworonożnym detektywie...

 • "Komisarz Alex": Paulina Gałązka u boku czworonożnego detektywa!

  W 1. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" w roli Oli Bilskiej - wychodzącej z nałogu narkomanki, której w walce z uzależnieniem pomaga syn zamordowanego przez gangsterów hodowcy gołębi - zobaczymy Paulinę Gałązkę uważaną za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia.

Wideo na temat: komisarz alex premiera
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Borgman

  "Borgman" to mroczny i zaskakujący akcją, doskonale zagrany thriller, nominowany do Złotej Palmy ubiegłorocznego Festiwalu w Cannes, a także holenderski kandydat do Oscara 2014. Camiel Borgman (Jan Bijvoet) - mężczyzna, którego tożsamości nie znamy - ucieka ze swojej dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn. Schronienie znajduje w mieszczańskim domu na przedmieściach. Pojawienie się Borgmana spowoduje serię niepokojących i...

Dyskusje na temat: komisarz alex premiera