• Informacje na temat:

  komisarz alex serial

Artykuły na temat: komisarz alex serial
 • Komisarz Alex

  ...odc. 11 Bandyci wprowadzają na rynek fałszywe banknoty. Do tego celu wykorzystują kilkunastoletnich chłopców. Kiedy jeden z nich zostaje pobity, sprawą zaczyna się interesować policja. Po nieudanej akcji, jednemu z chłopców udaje się uciec. Poznaje Tosię, która bardzo chce mu pomoc. Niestety, dziewczynka również wpada w ręce bandytów. Na szczęście, policja namierza jej telefon. Serial kryminalny,

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Komisarz Alex

  ...kobiety. Szybko orientuje się, że to nie ona była celem mordercy. Postanawia go sprowokować. Serial kryminalny,

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • "Komisarz Alex”: Michał Mikołajczak zna wszystkie polskie seriale!

  Michał Mikołajczak, którego po wakacjach zobaczymy jako Patryka Bieleckiego w jednym z odcinków 7. serii „Komisarza Aleksa”, jest wielkim fanem amerykańskich seriali. Chętnie ogląda też rodzime produkcje i przyznaje, że wie, o co chodzi w każdym serialu emitowanym aktualnie w polskiej telewizji.

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • "Komisarz Alex": Michał Mikołajczak zna wszystkie polskie seriale!

  Michał Mikołajczak, którego po wakacjach zobaczymy jako Patryka Bieleckiego w jednym z odcinków 7. serii "Komisarza Aleksa", jest wielkim fanem amerykańskich seriali. Chętnie ogląda też rodzime produkcje i przyznaje, że wie, o co chodzi w każdym serialu emitowanym aktualnie w polskiej telewizji.

 • TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP przygotowało nową ofertę dla każdego z abonentów Telewizji Polskiej. Od piątku, 5 grudnia, każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny, będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej w tzw. Strefie Widza

 • Bardzo lubię serial pt. Komisarz Alex. Jestem jego fanką.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

Zdjęcia na temat: komisarz alex serial
Dyskusje na temat: komisarz alex serial