• Informacje na temat:

  komisarz alex- zdjęcia z planu

Artykuły na temat: komisarz alex- zdjęcia z planu
 • "Komisarz Alex": Będą niespodzianki

  ...sympatycznego młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego. Gra go Piotr Bondyra ("Druga szansa", "Powiedz tak") - mówi nam producent Sławomir Jóźwik. - Zdjęcia powstają jak zawsze w Łodzi i okolicach(...) problemy małżeńskie, przez co wpadnie w depresję. Gustaw Bielski zostanie zespołowi komisarza Górskiego narzucony, toteż koledzy nie powitają go z przesadnym entuzjazmem. Na szczęście młody policjant...

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • Komisarz Alex wrócił na plan! Mamy zdjęcia!

  We wtorek rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do 5. serii "Komisarza Aleksa". - Przed nami mnóstwo pracy - mówi producentka Monika Jóźwik i potwierdza, że nowe odcinki serialu trafią na antenę TVP1 już w marcu przyszłego roku.

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • "Komisarz Alex": Magdalena Walach wróciła na plan „Komisarza Aleksa”!

  Magdalena Walach, którą w roli podkomisarz Lucyny Szmidt po raz ostatni oglądaliśmy w finałowym odcinku 7. serii „Komisarza Aleksa”, wróciła na plan serialu o czworonożnym detektywie i znów wciela się w uwielbianą przez widzów policjantkę!

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • "Komisarz Alex": Magdalena Walach nie spodziewała się tak miłej niespodzianki

  Magdalena Walach, czyli Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa", skończyła wczoraj 38. lat. Aktorka nie miała czasu na celebrowanie urodzin, bo przez cały dzień pracowała na planie w Łodzi. Ekipa serialu o czworonożnym detektywie nie zapomniała jednak o jej święcie...

 • "Komisarz Alex": Zaginął jeden z odtwórców roli Aleksa! Łódzka policja szuka Rocky'ego!

  Rocky - najpopularniejszy w Polsce owczarek niemiecki, którego telewidzowie znają jako tytułowego bohatera hitowego "Komisarza Aleksa" w TVP1 - zaginął we wtorek wieczorem.

 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  Karolina Nolbrzak, czyli podkomisarz Nina Kruk z "Komisarza Aleksa", nie wystąpi w powstających właśnie nowych odcinkach serialu o czworonożnym detektywie i jego przyjaciołach z łódzkiej komendy.

 • „Komisarz Alex”: Pies nie jest... rekwizytem!

  Rocky, czyli odtwórca głównej roli w „Komisarzu Aleksie”, jest ulubieńcem całej ekipy serialu. Wszyscy, którzy na co dzień mają z nim do czynienia, starają się zapewnić mu odpowiednie warunki do pracy, bo – jak mówią opiekunowie i treserzy czworonoga – pies nie jest rekwizytem, ale... aktorem!

Zdjęcia na temat: komisarz alex- zdjęcia z planu
Dyskusje na temat: komisarz alex- zdjęcia z planu