• Informacje na temat:

  komisja egzaminacyjna

Artykuły na temat: komisja egzaminacyjna
 • Matura 2017: Julia Wróblewska nie zda matury przez "wpadkę" z telefonem? Aktorka się tłumaczy

  Julia Wróblewska (18 l.) będzie miała poważne problemy przez zdjęcie z sali egzaminacyjnej, które opublikowała w sieci? Aktorka tłumaczy, że wszystko odbywało się pod czujnym okiem członków komisji i o żadnych kłopotach nie może być mowy.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig marzyła, by zostać wokalistką... jazzową

  Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", marzyła kiedyś, by być wokalistką jazzową. Po maturze zdawała na wydział jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, ale jedna z osób zasiadających w komisji egzaminacyjnej stwierdziła, że... piszczy, śpiewając!

 • Cypryański w końcu aktorem

  Teraz Przemkowi Cypryańskiemu nikt nie może zarzucić, że jest amatorem. Zdał właśnie egzamin, uprawniający go do tytułu zawodowego aktora.

 • Łapicki nie przyjął żony na studia?

  Andrzej Łapicki i jego obecna żona pierwszy raz spotkali się na egzaminach do szkoły teatralnej. Kamila zdawała na wydział aktorski, pan Andrzej zasiadał w komisji egzaminacyjnej. Niestety, dziewczyna nie została przyjęta...

 • Najstarsza aktorka świata?

  Aktorka Danuta Szaflarska, jedna z pierwszych powojennych gwiazd filmowych, nazywana też "pierwszą amantką powojennej kinematografii", skończy w sobotę, 20 lutego, 95 lat. Pamiętana m.in. z "Zakazanych piosenek" i "Skarbu" artystka ciągle gra w filmach i przedstawieniach teatralnych.

 • Taki makijaż na maturze? Julia Wróblewska znów w ogniu krytyki!

  Centralna Komisja Egzaminacyjna. To jednak nie zniechęciło Julki przed lansem na maturze. Minęło kilko dni, a w sieci znowu burza. Tym razem sporo emocji wywołał bardzo mocny makijaż Wróblewskiej...

 • Danuta Szaflarska ma już 97 lat!

  Danuta Szaflarska, jedna z pierwszych powojennych gwiazd filmowych, nazywana też "pierwszą amantką powojennej kinematografii", kończy w poniedziałek, 20 lutego, 97 lat. Pamiętana m.in. z "Zakazanych piosenek", "Skarbu" i "Pora umierać", artystka ciągle gra w filmach i przedstawieniach teatralnych.

 • Maciek Musiał obleje maturę!? Wniósł telefon na egzamin?

  Młody celebryta do perfekcji opanował lans i promowanie własnej osoby. Najwyraźniej uznał, że egzamin maturalny jest do tego wręcz idealny! W tym celu nie mógł sobie odmówić, aby zrobić sobie tzw. "selfie" w szkolnej ławce podczas egzaminu. Zdjęcie oczywiście od razu obiegło cały internet, a komisja egzaminacyjna mogła dowiedzieć się, że młody aktor wniósł na salę telefon komórkowy, czego...

 • Gosia nie pamięta tematu magisterki

  Czy na kilka tygodni przed obroną można nie pamiętać tematu własnej pracy magisterskiej? Można.

Zdjęcia na temat: komisja egzaminacyjna
Dyskusje na temat: komisja egzaminacyjna