• Informacje na temat:

  komorowska

Artykuły na temat: komorowska
 • Maja Komorowska przeżyła trudny czas!

  ...sanatorium. Maja drżała, że zostaną sierotami. Lęk o matkę od tej chwili towarzyszył jej stale. Irena Komorowska nie pracowała, prowadziła dom. Uczyła córki kobiecych zajęć: cerowania skarpetek, wywabiania(...) rodzice potrafili zachować godność - podkreśla Maja Komorowska. Nie żyli w dostatku. W Wielkanoc ojciec rysował potrawy, które jadło się w jego rodzinnym domu na Litwie. Kładł te kartki na stole wśród...

 • Prezydent Komorowski o "Idzie": Wywołuje dyskusję

  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w poniedziałek, że oscarowy film "Ida" to dowód, że Polska może pokazać światu dobre i ciekawe kino. Jego zdaniem jest też przykładem jak dobry film wywołuje dyskusję i "pogłębioną refleksję nad różnymi aspektami życia".

 • Czym teraz zajmuje się Anna Komorowska?

  Anna Komorowska (63 l.) zdradziła, jak wygląda jej życie od czasu, gdy mąż przegrał w wyborach prezydenckich z Dudą.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Anna Komorowska po przegranych wyborach męża ma teraz zdecydowanie więcej czasu dla siebie i rodziny. Ostatnio paparazzi spotkali byłą pierwszą damę na obiedzie z córkami i przyjaciółką. Żałujecie, że Komorowska nie jest już prezydentową?

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Liliana Komorowska szkoli Bachledę! "Wzięłaś od Colina za mało"

  ...ponoć od Farrella wyciągnąć znacznie więcej. Tak przynajmniej twierdzi Lilianna Komorowska (62 l.), która doskonale orientuje się w temacie. "Alicja mogła zawrzeć z Farrellem ugodę, dogadać się bez...

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Anna Komorowska z mężem w Krakowie. Jak teraz wygląda była pierwsza dama?

  Anna Komorowska (65 l.) pojawiła się u boku męża na spotkaniu Klubu Obywatelskiego w Krakowie. Była pierwsza dama wyglądała inaczej niż niegdyś. Czy to zmęczenie? A może wina oświetlenia?

 • Prezydent Komorowski na pogrzebie Tadeusza Konwickiego

  Pogrzeb Tadeusza Konwickiego odbędzie się 15 stycznia na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Uroczystości rozpoczną się w południe. Będzie w nich uczestniczyć prezydent Bronisław Komorowski - podała Joanna Trzaska-Wieczorek z kancelarii prezydenta RP.

Zdjęcia na temat: komorowska
 • Anna Komorowska
 • Anna Komorowska
 • Anna Komorowska
Wideo na temat: komorowska
 • Anna Komorowska odpiera zarzuty Rusin!

  Anna Komorowska pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", aby wesprzeć kampanię męża. Prezydentowa opowiedziała m.in. o swojej rodzinie, dzieciach i zaletach męża. W pewnym momencie prowadząca Kinga Rusin oznajmiła jednak, że ma pewien żal do niej o to, że za mało udziela się społecznie. Komorowska nie zgodziła się z jej opinią! "Ja nie mam takiego poczucia, że jest mnie mało. Proszę zobaczyć na

 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...

 • Cenne rady Komorowskiego dla młodych Polaków!

  Prezydent Bronisław Komorowski zabiegał dziś o poparcie wyborców na ulicach Warszawy. Podczas spaceru podszedł do niego chłopak, który zapytał, jak ma żyć i za co kupić mieszkanie jego siostra, która po trzech latach szukania pracy znalazła taką, w której zarabia 2 tys. złotych. "Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę" - odparł prezydent. (TVN24/x-news)

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...