• Informacje na temat:

  komplet bielizny

Artykuły na temat: komplet bielizny
 • Marzena Kipiel-Sztuka wyjawiła intymny sekret! Tego nikt się po niej nie spodziewał!

  ...poderwać, to może to zrobić kupując mi bieliznę lub buty. To są rzeczy, które mnie zachwycają i ekscytują od wielu lat" - wyznała szczerze artystka. Nie bez znaczenia pozostaje kolor bielizny! Kipiel-Sztuka gustuje w czarnych, białych i rudych kompletach. "Najlepiej, żeby był od razu komplet, czyli biustonosz z majtkami" - dodała ze śmiechem aktorka. Takiego szczerego wyznania chyba nikt się po Marzenie...

 • Britney w bieliźnie

  Spore wrażenie zrobiła w niedzielę, 9 września, Britney Spears...

 • Andrzejewicz bez majtek!

  Gosia Andrzejewicz (23 l.) zdecydowała się postawić nie tylko na swój głos i twórczość. Na jednej z ostatnich imprez pokazała się w kusej sukience, pod którą nie miała bielizny. Tym samym piosenkarka wpisuje się w poczet gwiazd takich, jak Paris Hilton (26 l.) czy Britney Spears (25 l.).

 • Bieliźniany problem Ricky'ego Martina

  Ricky Martin czuje się bardzo dobrze, kiedy jego fanki zwracają na niego uwagę. Popularny wokalista ma jednak pewien problem - nie może zatrzymać wszystkich kompletów bielizny, które lądują na scenie podczas jego koncertów.

 • Na Wspólnej

  ...z prześladowaniem jej i Tomka! Daniel jest załamany... Tymczasem Tomek kupuje dla Łucji komplet koronkowej bielizny.

 • "Chcę nieść ludziom radość"

  Natalia Oreiro popularność w naszym kraju zdobyła głównie jako gwiazda serial u "Zbuntowany anioł". Jak się jednak okazuje jest ona nie tylko dobrą aktorką, ale także utalentowaną wokalistką. Jej debiutancka płyta sprzedała się w Polsce w ponad 150 tys. egzemplarzy. Latem 2001 roku Natalia, czy jak kto woli Milagros, powróciła z nowym albumem "Tu veneno". Przy tej okazji z artystką o aktorstwie, śpiewaniu i bieliźnie rozmawiał Konrad Sikora.

 • "Na Wspólnej": Michał zostanie ojcem?

  ...załamany... Tymczasem Tomek kupuje dla Łucji... komplet koronkowej bielizny!

 • Nie do wiary! Czy Gosia Andrzejewicz (23 l.) nie nosi majtek? Czy po prostu w pośpiechu zapomniała o włożeniu bielizny? - zastanawia się "Super Express".

 • Anna Popek zagrała w serialu TVP! Miała wystąpić w scenie łóżkowej!

  ...i ja. Potraktowałam to jako wielkie wyzwanie, nabyłam komplet jedwabnej bielizny w tym celu, aby ładnie zaprezentować się naszym widzom i pojechałam na plan. Scena łóżkowa zapowiadała się bardzo...

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

Wideo na temat: komplet bielizny
 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...