• Informacje na temat:

  komplet materiałów

Artykuły na temat: komplet materiałów
 • Andrzej Sołtysik: Rodzina w końcu w komplecie!

  ...poprzestać na jedynaku. – Staszek potrzebuje siostry, musi być parka – deklaruje Andrzej. I tylko patrzeć, kiedy zrealizuje i ten swój plan. *** Zobacz więcej materiałów z życia osób znanych:

 • "Must Be The Music": Żenujące wybory jury?

  Wybór 18 półfinalistów ósmej edycji "Must Be The Music" wzbudził gorące dyskusje wśród widzów programu. Mocno dostało się jurorom, którzy odrzucili wcześniej wychwalanych przez siebie wykonawców.

 • Meghan zachwyciła stylizacją na chrzcie Louisa. Przyćmiła Kate?

  Tym razem Meghan (36 l.) zachwyciła stylizacją. Zagraniczna prasa rozpisuje się o jej kreacji z chrztu małego Louisa. Żona księcia Harry'ego (33 l.) założyła dopasowany komplet w oliwkowym kolorze. Strojem przyćmiła nawet mamę małego księcia?

 • ABBA w Polsce: Prowizoryczne schody i wielki show

  Dziś byłby to jeden z wielu koncertów. Wtedy było to wydarzenie, jakie w Polsce zdarza się raz na kilka lub kilkanaście lat. 13 listopada 1976 roku szwedzka grupa ABBA przyjechała do Polski i nagrała program "ABBA w Studio 2".

 • Nagra płytę popowo-rockową!

  Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", jest bardzo zadowolona, że jej debiutancka płyta z piosenkami ze spektaklu "Morfina" cieszy się sporym powodzeniem. Aktorka rozpoczęła właśnie kompletowanie materiału na swój kolejny krążek, który ma zawierać rockowe i popowe hity!

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Królowa Elżbieta wybrała się na ... Fashion Week w Londynie! Historyczna chwila!

  ...wyjątkową okazję królowa założyła niebieski, stylowy komplet od Angeli Kelly. Jak wam się podoba? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Marzena Kipiel-Sztuka wyjawiła intymny sekret! Tego nikt się po niej nie spodziewał!

  ...gustuje w czarnych, białych i rudych kompletach. "Najlepiej, żeby był od razu komplet, czyli biustonosz z majtkami" - dodała ze śmiechem aktorka. Takiego szczerego wyznania chyba nikt się po Marzenie nie spodziewał, ale nie da się ukryć, że właśnie ułatwiła zadanie wielu panom, którzy pragną zdobyć jej serce!  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.