• Informacje na temat:

  kompletną klapą

Artykuły na temat: kompletną klapą
 • Patricia Kazadi: Jej płyta to klapa!?

  Patricia Kazadi (26 l.) raczej nie zostanie wybitną piosenkarką. "Fakt" dowiedział się, że jej ostatnia płyta okazała się totalną klapą!

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • Nowa płyta Dody to klapa? Już wypadła z notowania!

  Szumnie zapowiadany krążek zespołu Virgin kompletnie się nie sprzedaje! Afera z prezydentem pomoże?

 • Natalia Lesz "kompletną klapą"

  Maciej Durczak, menedżer odpowiedzialny za olbrzymie sukcesy Dody i Virgin, Ich Troje czy Łez, krytykuje sposób lansowania i karierę Natalii Lesz.

 • Singielka

  Pech do randek zdaje się dalej prześladować Elkę- jej randka z Andrzejem okazuje się… kompletną klapą. Wieczór po raz kolejny ratuje Tomasz, którego przypadkiem...

 • Geri Halliwell: Kompletna klapa

  Szumnie reklamowana trasa koncertowa Geri Halliwell okazała się kompletnym niewypałem. Z powodu znikomego zainteresowanie fanów solowymi poczynaniami byłej "Spicetki", organizatorzy zostali zmuszeni do odwołania majowego tournee piosenkarki.

 • Nikt nie chce już Czesi z "Klanu"

  Jej książka okazała się kompletną klapą, a występ w cyrku przyniósł jedynie kompromitację...

 • M. Carey: "Noc pań"

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey planuje występ w kolejnym filmie. Gwiazda nie przejęła się faktem, że jeden z wcześniejszych obrazów z jej udziałem, "Glitter" z 2001 roku, okazał się kompletną klapą.

 • Małgorzata Rozenek o hejterach: Ci, którzy krytykują, sami niewiele osiągnęli!

  Małgorzata Rozenek (duuużo dużo młodsza od Madzi Mołek) zapewnia, że zdanie tzw. hejterów nic dla niej nie znaczy. Wprawdzie na początku kariery przejmowała się krytyką, teraz kompletnie nie zwraca na nią uwagi.

 • Największe filmowe klapy!

  Biznes filmowy wiąże się z wielkimi pieniędzmi, wielkie pieniądze idą w parze z wielkim ryzykiem, a wielkie ryzyko może czasem skończyć się wielką klapą. Magazyn "Hollywood Reporter" sporządził listę największych klap minionej dekady.

Zdjęcia na temat: kompletną klapą
Wideo na temat: kompletną klapą
 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...

Dyskusje na temat: kompletną klapą
 • Re: "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  Serial doskonały pod każdym względem ale kontynuacja może być kompletną klapą tak jak kontynuacja "Alternatywy 4" czy "Czterdziestolatka". A szkoda.

 • Re: "Singielka": Czy serial nie spełnia oczekiwań?

  zaczęłam oglądać ten serial, myśląc że będzie to coś fajnego, a okazał się kompletną klapą

 • Re: "Życie na gorąco": Warto czekać na miłość

  Niewielu pamięta że pierwsza emisja tego serialu w latach siedemdziesiątch była kompletną klapą. Tylko z powodów politycznych, serial był bardzo "zaangażowany" a niezadowolenie i rozczarowanie ludzi "Drugą Polską" rosło.. Paradoksalenie emitowany w tym samym czasie serial "Doktor Ewa" zaskarbił sobie ogromna oglądalność. "Życie na gorąco" zostało docenione dopiero po emisji w latach 90-tych...

 • Re: "Życie na gorąco": Warto czekać na miłość

  Niewielu pamięta że pierwsza emisja tego serialu w latach siedemdziesiątch była kompletną klapą. Tylko z powodów politycznych, serial był bardzo "zaangażowany" a niezadowolenie i rozczarowanie ludzi "Drugą Polską" rosło.. Paradoksalenie emitowany w tym samym czasie serial "Doktor Ewa" zaskarbił sobie ogromna oglądalność. "Życie na gorąco" zostało docenione dopiero po emisji w latach 90-tych.

 • Re: Podobało się?

  Niestety pierwszy odcinek nie był zbyt zachęcający, miejscami nawet nudnawy , a już kompletną klapą jest czołówka serialu z tą nijaka muzyką.

 • Re: Gwiazdy na premierze filmu o grzesznej miłości

  Czy nie ma lepszych tematów ? Co za czasy !!!!! Oby film okazał się kompletną klapą i producent zabrał się za ciekawszą tematykę, chyba że mamy tak debilne społeczeństwo, które będzie podniecać się zboczeniami.

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Nie byłam wielkim fanem serialu "Jesteś moim życiem". Dopiero teraz obejrzałam go z grubsza w internecie. I jeśli serial " Prosto w serce" jest kręcony na jego wzór to jest kompletną klapą. Anna Mucha zupełnie nie pasuje do swojej roli. Jest po prostu kiepską aktorką, która gra sztucznie...moim zdaniem jest tragiczna...to, że krowa ocieli się w stajni nie sprawia, że jest koniem, tak samo fakt