• Informacje na temat:

  kompozycje zapachowe

Artykuły na temat: kompozycje zapachowe
 • Najpopularniejsze perfumy gwiazd

  Markowe fiolki z zamkniętą esencją zapachu, zaprojektowane przez popularnych artystów i celebrytów, cieszą się ogromną popularnością. Poznaj kultowe perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd.

 • Nowe dzieło twórcy "Sin City"

  Najnowszy zapach Gucci Guilty to nie tylko piękna kompozycja zapachowa, ale i nietuzinkowa reklama. Premiera filmu stworzonego w technologii 3D, z uwodzicielską Evan Rachel Wood, planowana jest podczas tegorocznej ceremonii MTV Video Music Awards, która odbędzie się 12 września.

 • S.J. Parker: Autorskie perfumy

  Sarah Jessica Parker ( serial "Seks w wielkim mieście" ) podpisała umowę z kosmetycznym gigantem, firmą Coty Inc.. Aktorka stworzyć ma własną linię zapachową. Prace nad perfumami wciąż trwają. Na razie nie podano, jak nazywać będzie się firmowany przez Sarah Jessikę Parker zapach.

 • Pachnieć jak seksowna kobieta

  Kolejna gwiazda będzie miała sygnowany własnym nazwiskiem zapach. Po takich wykonawczyniach, jak Britney Spears, Jennifer Lopez i Christina Aguilera, swoich sił w perfumiarstwie postanowiła spróbować raperka Nicki Minaj.

 • Cichopek: Czas na moje perfumy

  Ta para ma już wszystko... karierę, pieniądze i mnóstwo planów. Ale najważniejsze, że mają prawdziwy talent do wykorzystywania chwil sławy. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wpadli na kolejny pomysł biznesowy - perfumy.

Wideo na temat: kompozycje zapachowe
 • Grabarz

  Adaptacja opowiadania Rainera Marii Rilkego o tajemniczym młodzieńcu obejmującym posadę grabarza w San Rocco. Miasteczko nawiedza plaga. Ludzie masowo umierają, ostatni żywi pchają na cmentarz wozy pełne trumien... Film zrealizowano za pomocą aparatu używanego podczas wyścigów konnych do rejestrowania zawodników przecinających linię mety. Nie daje on takiego obrazu przestrzeni jak zwykła kamera czy aparat fotograficzny. Przed oczami widza, od strony lewej do prawej, pomału przesuwa się...

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Pewnego razu w Anatolii

  Jak pisali krytycy - najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011, od pierwszej chwili uwodzący widzów mimo braku fabularnego rozwiązania w finale i powolnego rytmu. Na pierwszy rzut oka wyróżnione Grand Prix Pewnego razu w Anatolii sprawia wrażenie kryminału. W burzliwą noc mała kolumna samochodów jedzie pustą szosą, od studni do studni. To zapis poszukiwań zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawca był zbyt pijany, by zapamiętać, gdzie zakopał ciało. Nie wiemy, kto, jak i...