• Informacje na temat:

  konarska

Artykuły na temat: konarska
 • "Na Wspólnej": Konarska molestowana przez Niwirskiego?

  Podczas pracy nad artykułem niewinnie skazany za morderstwo Niwirski (Bartłomiej Krat) spróbuje pocałować Martę (Joanna Jabłczyńska). Olaf (Maciej Brzoska) uzna, że to dopiero początek molestowania, a Igor (Jakub Wesołowski) będzie zdania, że Konarska powinna unikać kontaktów z Ireneuszem, który może nie być do końca obliczalny...

 • Marta Ścisłowicz gasiła pożar

  Magda Konarska lubi, kiedy coś się dzieje, nienawidzi zakazów. Ma bzika na punkcie niezależności, ma też gołębie serce - mówi o swojej bohaterce ze "Strażaków" Marta Ścisłowicz.

 • "Na Wspólnej": Donos na Konarską

  W pracy Konarska nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoimi współpracownikami. Prosi Maćka, by wydrukował jej harmonogram pracy. Chłopak spotyka się z dyrektorem i mówi mu, że jego przełożona ma problem z alkoholem.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Agata Konarska uwiodła męża Iwony Radziszewskiej!

  ...synka, który ostatnio zmagał się z ciężką chorobą. Przyjaciele pary są tym zaskoczeni, ale mocno trzymają za nich kciuki! Równie zaskoczona jest zapewne Agata Konarska, ale ona raczej kciuków nie...

 • "Strażacy" spodobają się widzom?

  Walka z żywiołem o ludzkie życie, konflikty, sercowe rozterki i ulubieńcy telewidzów w głównych rolach. Nowy serial Jedynki - "Strażacy" - otwiera sezon premier.

 • "Na Wspólnej": Odżyje dawne uczucie?

  Podczas narady nad kolejnym programem Marta (Joanna Jabłczyńska) dostanie informację ze szkoły Ksawerego (Adam Tomaszewski), że ten źle się czuje i trzeba natychmiast zabrać go do domu. Brycki (Piotr Duda) zapewni ją, że może spokojnie jechać po syna, bo właściwie wszystko już jest ustalone. Konarska w trybie pilnym ściągnie do domu Filipa (Marcin Chochlew). Gdy ten przyjedzie, zaaferowana...

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • "Na Wspólnej": Oskarżona o nękanie

  Oznajmi jej, że Woźniak (Kamil Maćkowiak) oskarża ją o nękanie polegające na rozsyłaniu obraźliwych maili i ulotek do jego pracowników i sąsiadów. Uświadomi Marcie niezgodność z prawem takich działań. Konarska pójdzie jednak w zaparte, nie przyznając się do rozpowszechniania informacji na temat Woźniaka. Po chwili stwierdzi, że to niesprawiedliwe, iż prawo chroni przestępcę. Olaf (Maciej...

 • Główna nagroda Prowincjonaliów dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został uhonorowany główną nagrodą dla najlepszego filmu fabularnego na zakończonym w nocy z soboty na niedzielę we Wrześni (Wielkopolskie) Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia.

Zdjęcia na temat: konarska
 • Agata Konarska
 • Konarska: Aż tak lubi czerwony?
 • Konarska: Aż tak lubi czerwony?
Wideo na temat: konarska
 • "Na Wspólnej": Marta da szansę Olafowi?

  Marta da szansę Olafowi?! Konarska próbuje normalnie żyć mimo poronienia i rozstania z Olafem. W pracy jest jednak bardzo nerwowa, wręcz agresywna! A W domu wypłakuje się bratu… Nieoczekiwanie Olaf przeprasza Martę i błaga o szansę dla nich! Co na to Konarska?!

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2910. Zwiastun

  Czy Roma popchnie Martę na dno? Roma cały czas prowadzi swoją intrygę – w pracy poi Martę alkoholem, przejmując z sukcesem część jej obowiązków. Na dodatek Konarska widzi, jak Roma obściskuje się z… Mikołajem! Dziennikarka nie wytrzymuje tego wszystkiego…

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2726. odcinka

  Olaf boi się o Martę, po tym jak upiła się do nieprzytomności. Konarska usypia jego czujność, jednak tylko mocniej zapętlając się w żądzy zemsty! Gwałciciel wpada w prawdziwą wściekłość, gdy wszyscy jego pracownicy otrzymują maila, który obnaża jego prawdziwą twarz!

Dyskusje na temat: konarska