• Informacje na temat:

  koncert 2010 w polsce

Artykuły na temat: koncert 2010 w polsce
 • Edyta Górniak zarabia w Polsce krocie, a wydaje w Stanach!

  ...- mówi "Dobremu Tygodniowi" znajomy gwiazdy. W środowisku mówi się, że Górniak zarabia na koncertach od 15 tysięcy złotych w górę. Bardzo często gra też koncerty zamknięte dla dużych firm, za które(...) w Stanach Zjednoczonych), Edyta zatrzymuje się tam podczas swoich kilkudniowych pobytów w Polsce i wciąż przechowuje część swoich rzeczy. Koszty utrzymania w Kalifornii są bardzo wysokie. Edyta...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Lady Gaga już dziś w Polsce

  Gwiazda światowej muzyki pop, Lady Gaga wystąpi w Polsce. Hala Ergo Arena w Trójmieście, na jeden wieczór, stanie się centrum świata pop-u. Do koncertu pozostały już dosłownie tylko godziny.

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

 • Artyści zagrali dla chorej Wandy Warskiej. Córka: Nie przyjmiemy pieniędzy!

  ...19 grudnia odbył się koncert na rzecz chorej Wandy Warskiej (86 l.). Córka gwiazdy w oświadczeniu poinformowała, że nie przyjmie pieniędzy.

 • Overkill i Sanctuary na dwóch koncertach w Polsce

  W połowie marca 2015 roku w Polsce dwa koncerty zagrają amerykańscy weterani thrash metalu z Overkill i Sanctuary.

 • Porażka Polski na Eurowizji

  Do finału zakwalifikowali się faworyci wtorkowego koncertu, czyli Azerbejdżan - Ell & Nikki z piosenką "Running Scared", Węgry - Kati Wolf z "What About My Dreams?", oraz Rosja - Alex Sparrow z "Get You". W finale wystąpią również Serbia, Litwa, Grecja, Islandia, Gruzja, Szwajcaria oraz Finlandia. Magdalena Tul, która piosenką "Jestem" otwierała wtorkowy półfinałowy koncert, znalazła się poza...

 • Simply Red powraca na scenę. Koncert w Polsce w październiku 2015 r.

  Zespół Simply Red zakończył swoją 25-letnią historię koncertem w londyńskiej O2 Arena w 2010 roku. Teraz jednak nadszedł czas, aby wkroczyć z powrotem na scenę.

 • 200 tysięcy za 10 minut występu!

  Beata Kozidrak z zespołem Bajm zgarnęła kosmiczną kwotę za zaledwie dziesięciominutowy "koncert" podczas wrocławskiej imprezy sylwestrowej.

 • Motorhead przyjedzie do Polski

  Legenda muzyki rockowej, grupa Motorhead wystąpi w 2015 roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Wideo na temat: koncert 2010 w polsce
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Mambo, Lula i piraci

  "Mambo, Lula i piraci" to nowy film twórcy przebojowych "Disco Robaczków", z którymi w 2010 roku pląsało w Polsce ponad 600 tysięcy widzów. W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli m.in. pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska i człowiek o stu głosach - Jarosław Boberek. Lulu (Katarzyna Pakosińska) od dziecka śni o karierze estradowej. Szansą na spełnienie marzeń jest kasyno, które otwiera na plaży tajemniczy...