• Informacje na temat:

  koncert 2010 w polsce

Artykuły na temat: koncert 2010 w polsce
 • Edyta Górniak zarabia w Polsce krocie, a wydaje w Stanach!

  ...- mówi "Dobremu Tygodniowi" znajomy gwiazdy. W środowisku mówi się, że Górniak zarabia na koncertach od 15 tysięcy złotych w górę. Bardzo często gra też koncerty zamknięte dla dużych firm, za które(...) w Stanach Zjednoczonych), Edyta zatrzymuje się tam podczas swoich kilkudniowych pobytów w Polsce i wciąż przechowuje część swoich rzeczy. Koszty utrzymania w Kalifornii są bardzo wysokie. Edyta...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Lady Gaga już dziś w Polsce

  Gwiazda światowej muzyki pop, Lady Gaga wystąpi w Polsce. Hala Ergo Arena w Trójmieście, na jeden wieczór, stanie się centrum świata pop-u. Do koncertu pozostały już dosłownie tylko godziny.

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

 • Porażka Polski na Eurowizji

  Do finału zakwalifikowali się faworyci wtorkowego koncertu, czyli Azerbejdżan - Ell & Nikki z piosenką "Running Scared", Węgry - Kati Wolf z "What About My Dreams?", oraz Rosja - Alex Sparrow z "Get You". W finale wystąpią również Serbia, Litwa, Grecja, Islandia, Gruzja, Szwajcaria oraz Finlandia. Magdalena Tul, która piosenką "Jestem" otwierała wtorkowy półfinałowy koncert, znalazła się poza...

 • Overkill i Sanctuary na dwóch koncertach w Polsce

  W połowie marca 2015 roku w Polsce dwa koncerty zagrają amerykańscy weterani thrash metalu z Overkill i Sanctuary.

 • 200 tysięcy za 10 minut występu!

  Beata Kozidrak z zespołem Bajm zgarnęła kosmiczną kwotę za zaledwie dziesięciominutowy "koncert" podczas wrocławskiej imprezy sylwestrowej.

 • Simply Red powraca na scenę. Koncert w Polsce w październiku 2015 r.

  Zespół Simply Red zakończył swoją 25-letnią historię koncertem w londyńskiej O2 Arena w 2010 roku. Teraz jednak nadszedł czas, aby wkroczyć z powrotem na scenę.

 • "Fryderyki" w hołdzie ofiarom katastrofy

  Z powodu żałoby narodowej odwołano wszystkie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Nie odbędzie się również uroczystość wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2010. W miejsce tradycyjnej gali zorganizowany zostanie koncert "Fryderyk 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku".

 • Motorhead przyjedzie do Polski

  Legenda muzyki rockowej, grupa Motorhead wystąpi w 2015 roku w Polsce! Koncert odbędzie się 6 lipca w hali Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.