• Informacje na temat:

  koncert akustyczny

Artykuły na temat: koncert akustyczny
 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Imany z akustycznym koncertem w Polsce

  27 kwietnia w Progresja Music Zone w Warszawie odbędzie się specjalny akustyczny koncert francuskiej wokalistki Imany znanej z przeboju "You Will Never Know".

 • Ewa Farna poszła na całość. Co za rozcięcie!

  Ewa Farna (22 l.) ruszyła w trasę z serią koncertów, na których prezentuje akustyczne wersje swoich przebojów. W Gdańsku wokalistka przed publicznością pojawiła się w czerwonej sukience z ogromnym rozcięciem, która podkreśliła jej "kobiece" kształty. Powinna zrezygnować z fast foodów?

 • Camel na dwóch koncertach w Polsce

  Słynna brytyjska progrockowa grupa Camel w drugiej połowie lipca zagra na dwóch koncertach w Polsce.

 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  Ponad 11 tys. widzów obejrzało w łódzkiej Atlas Arenie pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera - 19-letniego piosenkarza muzyki pop, którego roczne zarobki przekraczają 50 mln dolarów.

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • Kuszyńska wraca na scenę

  Była wokalistka zespołu Varius Manx, Monika Kuszyńska , wystąpi 8 października z koncertem w Muzeum Miasta Łodzi. Wieczór z dawno niesłyszaną wokalistką organizuje Fundacja "Połączeni Pasją".

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Edyta Górniak posłała asystentkę do Londynu po... tofu

  Dziennik "Fakt" donosi, że diwa posłała swoją asystentkę do Londynu po tofu. Mieszkając w Londynie, stołowała się bowiem w chińskiej dzielnicy i przed swoim koncertem w hali Expo zatęskniła za(...)" - mówi informator gazety. Tylko do końca stycznia artystka ma zaplanowanych 40 koncertów, podczas których zaprezentuje swój repertuar w wersji akustycznej. Zarobi też niebagatelną kwotę - 1,5 mln...

 • Kensington i UFly razem w Polsce

  Pod koniec stycznia trzy wspólne koncerty w Polsce da holenderska grupa Kensington oraz pochodzący z Poznania zespół UFly. W listopadzie ten sam zestaw koncertował w Holandii.