• Informacje na temat:

  koncert bieber w polsce

Artykuły na temat: koncert bieber w polsce
 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro znowu w Polsce!

  .... Arbuzy i Bieber Gdy Natalia w końcu przyszła na konferencję, przeprosiła za spóźnienie - O tej godzinie bez makijażu wyglądałabym jak potwór - stwierdziła żartobliwie. Aktorka wyznała m.in., że(...), że może zostać drugim Justinem Bieberem. Twarzą w twarz Zaraz po konferencji na Oreiro rzucili się wielbiciele, a ja czekałam na indywidualny wywiad z aktorką. Byłam zaskoczona, gdy Naty...

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • Choć polski Bieber (18 l.) podkreśla, że obecnie z nikim się nie spotyka, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  Ponad 11 tys. widzów obejrzało w łódzkiej Atlas Arenie pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera - 19-letniego piosenkarza muzyki pop, którego roczne zarobki przekraczają 50 mln dolarów.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Dawid Kwiatkowski musiał wzmocnić ochronę. Fanka włamała się za kulisy!

  ..."Polski Bieber" wzmocnił ochronę po ostatnim incydencie, jaki wydarzył się za kulisami jego koncertu, kiedy to jedna z fanek przedostała się tam, by móc... pocałować jego buty. "Wracając z toalety, zobaczyłem na backstage'u dziewczynę, która całuje moje pozostawione buty. Było to dziwne, szybko jej je zabrałem i zapytałem, po co to robi. Nie wiedziałem, czy to pozytywne czy negatywne. Ale...

 • Justin Bieber po koncercie w Polsce: "Szalony show!"

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber na Twitterze podzielił się swoimi wrażeniami po koncercie w Łodzi.

 • Justin Bieber w liczbach

  25 marca zaśpiewa w Polsce - konkretnie w Łodzi - kanadyjski gwiazdor Justin Bieber. Jeśli wciąż nie wiecie, kto to taki, nic straconego. Niech przemówią liczby!

 • Justin Bieber po raz pierwszy w Polsce!

  25 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się pierwszy polski koncert Justina Biebera.