• Informacje na temat:

  koncert britney odwołany

Artykuły na temat: koncert britney odwołany
 • Koncert Britney Spears odwołany!

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears nie wystąpi w Warszawie 24 lipca.

 • Pod znakiem zapytania stanęła przyszłość światowego tournee Britney Spears. Wokalistka w ostatniej chwili odwołała występ w stanie Illinois. Z powodu przemęczenia chce też ponoć zrezygnować z kolejnych zobowiązań koncertowych.

 • Fani Britney Spears z Denver w stanie Kolorado nie zobaczą gwiazdy pop na koncercie 26. lipca. Wokalistka została zmuszona do odwołania występu, gdyż scena okazała się za mała dla tak wielkiego show.

 • B. Spears odwoła koncerty?

  Britney Spears jest przemęczona. Ta wiadomość z pewnością zmartwi wszystkich fanów amerykańskiej gwiazdy, najbardziej jednak tych, którzy mieszkają w Azji. Wszystko wskazuje bowiem na to, że dalekowschodnia część tournee wokalistki zostanie odwołana.

 • Britney Spears: Koncert na Times Square

  Wygląda na to, że po zdrowotnych kłopotach Britney Spears nie ma już śladu. 22-letnia gwiazda, która kilka dni temu nagle odwołała promocyjne tournee w Wielkiej Brytanii, wystąpiła w poniedziałek, 10 listopada, na zorganizowanym przez telewizję MTV koncercie w centrum Nowego Jorku.

 • Denver chce Britney Spears

  Rada miasta Denver w Stanach Zjednoczonych złożyła pozew do sądu przeciwko Britney Spears, nastoletniej gwieździe muzyki pop, domagając się od niej cofnięcia decyzji o odwołaniu wyprzedanego do ostatniego miejsca koncertu.

 • "Britney, zapłacisz nam za to!"

  Zeszłotygodniowy koncert Britney Spears w Vancouver został nieoczekiwanie przerwany. Teraz fani żądają zwrotu pieniędzy za bilety.

 • Tańsze koncerty

  Amerykańskie agencje koncertowe, w związku z malejącym zainteresowaniem ze strony fanów, zdecydowały się obniżyć ceny biletów na niektóre z organizowanych przez nie imprez. Przyczyniło się do tego m.in. odwołanie tegorocznych tras przez Britney Spears, Christinę Aguilerę oraz klapa objazdowego festiwalu Lollapalooza.

 • Za drogie koncerty?

  Wysokie ceny płyt to problem, o którym mówi się od dawna. Tymczasem jeszcze większą barierą mogą być dla fanów bilety na koncerty. Organizatorzy coraz częściej ponoszą straty, a niejednokrotnie zmuszeni są odwoływać imprezy "z przyczyn technicznych". Problem ten daje się we znaki szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy wielu młodych ludzi ma pilniejsze potrzeby niż obcowanie z muzyką na żywo.

 • Britney Spears boi się wąglika

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, odwołała w ostatniej chwili swoją wizytę w popularnym talk show prowadzonym przez Jay'a Leno. Powodem decyzji jest fakt, iż show jest nagrywany w studiu stacji telewizyjnej NBC, do której w ostatnim tygodniu dotarło kilka przesyłek zawierających bakterie wąglika. Okazuje się jednak, iż Britney mimo to zachorowała - tyle że na grypę. W związku z tym