• Informacje na temat:

  koncert dereszowskiej

Artykuły na temat: koncert dereszowskiej
 • Mlynkova ma nową fuchę

  Jak dowiedział się "Fakt", już 2 czerwca Halinka w towarzystwie Anny Dereszowskiej i Anny Czartoryskiej poprowadzi koncert SuperPremiery na festiwalu w Opolu. To z pewnością dobra wiadomość dla wokalistki, która nie miała ostatnio najlepszej passy. 24 maja sąd w Warszawie oficjalnie orzekł, że Mlynkova i Nowicki nie są już małżeństwem. Obyło się bez sensacji i rozdzierania szat, nie było też...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • Do Międzyzdrojów przyjechała ze swoją największą... fanką

  ...5-letnia Lena Grabowska uwielbia słuchać, kiedy jej mama śpiewa piosenki dla dzieci. Aktorka twierdzi wręcz, że córeczka jest jej największą fanką! W Międzyzdrojach, gdzie Anna Dereszowska z zespołem The New Art Ensamble wystąpi na scenie plenerowej przy Alei Gwiazd z koncertem "Bajki i dobranocki", nie mogło więc zabraknąć uroczej Lenki. Choć w życiu Anny Dereszowskiej i jej partnera, Piotra...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery

  ...fotorelację z czwartkowego koncertu Anny Dereszowskiej w Och-Teatrze.(...) premierze swojej płyty. Podczas czwartkowego koncertu w Och-Teatrze Ania zaśpiewała m.in. "Sex Appeal", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Miłość Ci wszystko wybaczy" i "Już nie zapomnisz mnie". Wśród...

 • Dereszowska wyznaje grzeszki

  Teatr, serial, koncerty, nagrywanie audiobooków - mimo przesunięcia zdjęć do filmu "Czarnobyl", kalendarz Anny Dereszowskiej jest zapełniony do końca roku.

 • Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  ...od pewnego czasu z powodzeniem próbuje też swoich sił jako piosenkarka. Jej debiutancki album "Już nie zapomnisz mnie" szybko zniknął z półek sklepów z płytami, a na jej koncertach zawsze jest komplet widzów. Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Anny Dereszowskiej. Prasa rozpisywała się o kryzysie, jaki przeżywała w swoim związku z Piotrem Grabowskim, czyli Konradem z "Nad rozlewiskiem...

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

 • De Mono: Zobacz taneczne "Siedem dni"

  - Zawsze lubiliśmy się bawić - mówią nam członkowie grupy De Mono. Zabawę w tanecznym rytmie możecie zobaczyć w teledysku do remiksu tytułowego utworu z płyty "Siedem dni", który możecie już oglądać tylko w INTERIA.PL. W klipie pojawia się m.in. pięć pięknych dziewczyn, a także aktorka Anna Dereszowska, znana głównie z popularnych seriali (m.in. "Złotopolscy", "Lokatorzy", "Pensjonat pod Różą", "Glina", "Tango z aniołem").

 • Najgorsze płyty 2010 roku

  Sprawdźcie najgorzej ocenione płyty 2010 roku przez recenzentów serwisu Muzyka INTERIA.PL! Tych albumów naprawdę ciężko było wysłuchać w całości.