• Informacje na temat:

  koncert dla beaty

Artykuły na temat: koncert dla beaty
 • Syn Beaty Szydło w oczach parafian. Jaki naprawdę jest ksiądz Tymoteusz?

  ...i bardzo ciekawie się z nim rozmawiało. Ma dobre kazania. W dodatku dużo robi dla dzieci. Prowadzi scholę. Niedawno koncert dzieciakom zorganizował. Ciągle się też kształci. Byle tak dalej" - zachwalał(...). Nie mogło na niej zabraknąć rodziców - Beaty i Edwarda Szydłów. Są bardzo dumni z syna, lecz premier nie kryła, że od początku się o niego bała.  W rozmowie z "Gościem Niedzielnym" wyjawiła, że...

 • Joey Bada$$ w Polsce

  12 grudnia w Klubie Proxima w Warszawie wystąpi nowojorski raper Joey Bada$$.

 • Wpadka Beaty Kozidrak na scenie

  ..."Czasami coś palnę, później przepraszam" - mówi Beata Kozidrak (52 l.). Tak stało się podczas jednego z koncertów...

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Beata Kozidrak zatęskniła za mężem? Wszystko przez jedną podróż!

  Są miejsca, do których zawsze wraca z sentymentem. Dla Beaty Kozidrak (59 l.) takim miejscem jest Paryż, w którym spędzała piękne chwile ze swoim byłym mężem.

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • Kozidrak: Chciałam pojechać na koncert Jacksona

  Śmierć króla popu, wokalisty i tancerza, Michaela Jacksona, to szok nie tylko dla jego fanów, ale również dla wszystkich ludzi muzyki. Swoją reakcją na wiadomość o odejściu wokalisty podzieliła się piosenkarka Beata Kozidrak .

 • 10 lat "M jak miłość". Koncert!

  "Wystarczy słowo, jakiś gest i nagle wiesz, czego od życia chcesz" - tymi słowami wyśpiewanymi przez Wojciecha Gąsowskiego, rozpoczął się pierwszy odcinek serialu "M jak miłość". Ta sama piosenka wprowadziła widzów w koncert "Miłość od pierwszego wejrzenia", zorganizowany z okazji dziesięciolecia serialu.

 • Niesamowite wieści o Beacie Kozidrak! Podjęła tę decyzję po rozmowie z Rodowicz!

  W życiu Beaty Kozidrak szykują się kolejne zmiany. Gwiazda wykorzysta swój dar do pomagania innym kobietom...

 • Wilki: "4" nie dla małolatów

  Po ośmiu latach od wydania albumu "Acousticus Rockus" fani formacji Wilki doczekali się w końcu kolejnej płyty zespołu. Najnowsze dzieło grupy zatytułowane "4" nawiązuje do starszych dokonań Roberta Gawlińskiego i jego kolegów. Nie ma na nim żadnych tanecznych rytmów, ani remiksów. Jak powiedział frontman i wokalista zespołu w rozmowie z INTERIA.PL, stało się tak, ponieważ członkowie zespołu grali taką muzykę, jaką sami lubią i nie chcieli przypodobać się "małolatom".