• Informacje na temat:

  koncert gwiazd

Artykuły na temat: koncert gwiazd
Zdjęcia na temat: koncert gwiazd
Wideo na temat: koncert gwiazd
 • Absurdalne żądania gwiazd

  W związku z ostatnimi doniesieniami o wymaganiach Beyonce przed koncertem w Polsce dziennikarka Anna Wendzikowska opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o niecodziennych żądaniach światowych gwiazd. "To jest element, który gwiazdy muszą mieć, żeby być gwiazdami" - przyznała. Wendzikowska zdradziła również, którzy artyści mają najbardziej absurdalne wymagania. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Doda na wieży Kościoła Mariackiego

  Doda jest pierwszą gwiazdą stacji RMF FM i wakacyjnej zabawy Koncert za jeden uśmiech. Z tej okazji przyjechała do Krakowa, gdzie wdrapała się m.in. na wieżę Kościoła Mariackiego.

 • Stefano Terrazzino przygotowuje się do ślubu!

  Tegoroczne Boże Narodzenie Stefano Terrazzino pędzi z rodziną w Niemczech. Kilka dni przed Wigilią czeka go wyjątkowe wydarzenie, czyli ślub jednego z braci. Artysta będzie na nim pełnił rolę drużby pana młodego. Po świętach wraca do Polski, będzie bowiem gwiazdą sylwestrowego koncertu TVP.

Dyskusje na temat: koncert gwiazd
 • Podczas jednego z koncertów aktorki.

  oglądałam koncert zacisza gwiazd ze względu na Kożuchowską i na niektórych artystów. I mogę powiedzieć jedno Małgosia ma talent nie tylko aktorski ale i wokalny gdzie udowodniła to w jednym odcinku M jak miłość gdzie śpiewała piosenkę Wielka miłość w wykonaniu Seweryna Krajewskiego. Pani Małgosiu jest Pani piękna, świetna , o gołębim sercu. Ma Pani same u mnie plusy. Ci co Pani nie lubią lub nie

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  To wspaniały, niezwykły aktor. Zapraszam do teatru Powszechnego na sztukę "Jakobi i Leidental". Koncert gry aktorskiej pani Olszówki i pana Sitarskiego również.