• Informacje na temat:

  koncert gwiazdy

Artykuły na temat: koncert gwiazdy
 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Polskie gwiazdy gratulują siatkarzom

  Niedzielne (21 września) zwycięstwo polskich siatkarzy w finale mistrzostw świata nie pozostało bez echa w muzycznym show-biznesie - choć nie wszyscy mogli sobie pozwolić na obejrzenie spotkania.

 • Chylińska wściekła się na Kwiatkowskiego!? Kazała mu skrócić koncert!?

  W Siemianowicach Śląskich odbył się niedawno wyjątkowy koncert, na którym wystąpili Dawid i Agnieszka.  Idol nastolatek miał swym występem rozgrzać publiczność i przygotować na koncert gwiazdy wieczoru.  Niestety, swym zachowaniem podobno nieźle rozwścieczył Chylińską. Co takiego się stało? Jak informuje "Fakt", Dawid spóźnił się na koncert ponad godzinę! Do wyjścia na scenę też specjalnie się...

 • Rihanna powraca do Polski? Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie

  Według nieoficjalnych informacji w lipcu 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć koncert Rihanny!

 • Mieszkańcy nie chcą koncertu Przybysz! "Dzieciobójczyni"

  ...wiatr" - mówiła. Obawy piosenkarki były chyba słuszne. Dowód na to pojawił się w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie spora grupa mieszkańców zaczęła protestować przeciwko organizacji jej koncertu w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Organizatorzy akcji stworzyli petycję, w której potępiają zachowanie gwiazdy i nie zostawiają na niej suchej nitki!  "Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją...

 • Dream Theater pierwszą gwiazdą Metal Hammer Festival

  Amerykański zespół Dream Theater to główna gwiazda powracającego po czterech latach Metal Hammer Festival.

 • "Druga szansa": Randka Moniki i koncert w Bazie

  Mimo to Borecka daje się namówić Borysowi (Radosław Pazura) na wieczorne wyjście do restauracji, a także dzięki namowom Oli (Monika Mariotti) postanawia odrzucić swoje obawy wobec Piotra (Michał Żurawski) i zaangażować się w organizację imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Zaprasza do pomocy zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Justynę (Magdalena Berus) oraz Sarę (Magdalena Boczarska). Wsparcie...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Agnieszka Chylińska - rekordowe stawki za koncert sylwestrowy!

  Przed Nowym Rokiem gwiazdy grymasiły jak nigdy, ostro targując się o stawki za koncert sylwestrowy. Ile zarobiły za kilkuminutowy występ?

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

Zdjęcia na temat: koncert gwiazdy
Wideo na temat: koncert gwiazdy
 • Absurdalne żądania gwiazd

  W związku z ostatnimi doniesieniami o wymaganiach Beyonce przed koncertem w Polsce dziennikarka Anna Wendzikowska opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o niecodziennych żądaniach światowych gwiazd. "To jest element, który gwiazdy muszą mieć, żeby być gwiazdami" - przyznała. Wendzikowska zdradziła również, którzy artyści mają najbardziej absurdalne wymagania. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Natalia Oreiro - "Como Una Loba"

  Nowy utwór Natalii Oreiro "Como Una Loba", który zapowiada koncert w Polsce i najnowszą płytę gwiazdy.

 • Doda na wieży Kościoła Mariackiego

  Doda jest pierwszą gwiazdą stacji RMF FM i wakacyjnej zabawy Koncert za jeden uśmiech. Z tej okazji przyjechała do Krakowa, gdzie wdrapała się m.in. na wieżę Kościoła Mariackiego.

Dyskusje na temat: koncert gwiazdy
 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Wielki koncert dla rozrywki

 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Gwiazdy, celebryci to pożywka dla motlochu. Dawniej żyli biedne i generalnie cieżko pracowali by zarobić na chleb bo nie mieli z czego żyć. Od czasu wynalezienia kina a pózniej telewizji, wszystko to trafiło pod strzechy a motłoch moze sam nie mieć co żreć sle na koncert Madonny wyda pół oszczędności.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Festiwal bardzo udany. Szczególnie wczorajszy koncert. Oglądałam do końca. Szkoda, że nie wspomniano nawet słowem o wielkich gwiazdach tego festiwalu Alibabkach i Villas. Nie rozumiem dlaczego(...) akcesoria. Np. pani Prońko miała kłopoty z oplatającymi ją kabelkami. Stale je poprawiała. Założę się, że gdyby pozostałe gwiazdy śpiewały bez odsłuchu efekt byłby mizerny.