• Informacje na temat:

  koncert jennifer lopez w polsce

Artykuły na temat: koncert jennifer lopez w polsce
 • Jennifer Lopez na wybiegu

  Poznajemy kolejne szczegóły związane z pierwszym polskim koncertem Jennifer Lopez. Amerykańska wokalistka wystąpi 27 września na PGE Arena w Gdańsku.

 • Jennifer Lopez w Polsce: Finansowa klapa?

  Koncert latynoskiej gwiazdy Jennifer Lopez w Gdańsku przyniósł budżetowi miasta ogromne straty - twierdzi "Fakt". Organizatorzy koncertu zaprzeczają tym doniesieniom.

 • To już dziś: Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  W czwartek, 27 września, na pięknym stadionie PGE Arena w Gdańsku odbędzie się pierwszy koncert Jennifer Lopez w Polsce.

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

 • J.Lo w Gdańsku: Lepiej niż na teledyskach?

  Prawie 25 tys. osób (dane organizatorów) pojawiło się na PGE Arenie w Gdańsku na pierwszym koncercie Jennifer Lopez w Polsce.

 • Kultowy DJ w Polsce

  Już dziś (7 grudnia) we wrocławskim klubie W-Z wystąpi jeden z najważniejszych DJ-ów w historii muzyki tanecznej, Paul Oakenfold.

 • U2: Chorzów, 5 lipca!

  Znamy już dokładny termin występu grupy U2 w Polsce. Irlandczycy ostatecznie po raz drugi zagrają w naszym kraju nie 7 lipca, ale dwa dni wcześniej, 5 lipca. Ich koncert odbędzie się - tak jak wielokrotnie pisaliśmy - na stadionie Śląskim w Chorzowie. Dzisiaj także nastąpiło oficjalne potwierdzenie całej trasy U2, nazwanej "Vertigo 2005 Tour".

 • Nas w Polsce

  Nas, jedna z największych żyjących gwiazd muzyki hip hop, 7 sierpnia 2005 roku po raz pierwszy odwiedzi Polskę, by wystąpić na jedynym koncercie w naszym kraju. Nas będzie gwiazdą festiwalu Konkret Fest.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • SiStars u boku gwiazd

  Kolejne gwiazdy ze świata odwiedzą w czasie wakacji Polskę. W ramach polskiej części trwającego od czerwca do września europejskiego cyklu muzycznego "Coca-Cola SoundWave", przyjadą do nas trzy amerykańskie gwiazdy rapu, Ja Rule, Eamon i Fabolous, a także popularna angielska wokalistka Natasha Bedingfield. Każdy z nich wystąpi w innej części Polski, a ich występy otwierać będzie grupa SiStars.

Wideo na temat: koncert jennifer lopez w polsce
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...