• Informacje na temat:

  koncert jubileuszowy radiowej trójki

Artykuły na temat: koncert jubileuszowy radiowej trójki
 • Banjo Proszę na urodzinach Trójki

  Trzech znanych aktorów wzięło udział w koncercie z okazji 49. urodzin radiowej "Trójki". Panowie zaśpiewali obok całej plejady popularnych piosenkarek na cześć szacownej jubilatki.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała(...) sobie dość" - śpiewały miliony fanów. Dziś Chylińska jest przykładną matką trójki dzieci i jurorką w programach rozrywkowych. Próbuje także swoich sił w muzyce tanecznej. Lata 90. dla Reni Jusis to...

 • Nerwowe Wakacje: Superman jest dead

  Zespół Nerwowe Wakacje przygotował swój pierwszy oficjalny teledysk do utworu "Superman jest dead" . W najbliższym czasie grupa gościnnie towarzyszyć będzie formacji Strachy Na Lachy na ich jubileuszowych koncertach.

 • Przystanek Woodstock: Kogo warto zobaczyć?

  Przed rozpoczynającym się w czwartek (1 sierpnia) XIX Przystankiem Woodstock wybraliśmy 10 koncertów, na które warto zwrócić uwagę. W końcu nawet doświadczeni festiwalowicze potrzebują czasem porady, jak odpowiednio rozłożyć siły, by przetrwać koncertowy maraton.

 • Ziyo: Bardzo bogate plany

  Pochodząca z Tarnowa grupa Ziyo, na czele której stoi wokalista Jerzy Durał, na przełomie 2004 i 2005 roku przypomniała się fanom za sprawą nowego albumu "Popburger" oraz reedycjami wcześniejszych wydawnictw. Członkowie legendy nowej fali zapowiadają, że jeszcze większe atrakcje szykują na ten rok, w którym wypada 20-lecie istnienia zespołu.