• Informacje na temat:

  koncert madonny polska

Artykuły na temat: koncert madonny polska
 • REGULAMIN KONKURSU "Koncert Madonny" I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "Koncert Madonny" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Kto pojedzie na koncert Madonny?

  Bilety na koncert "królowej popu" wędrują do Izabeli Serwatki z Wrocławia oraz Małgorzaty Durzewskiej z Warszawy. Panie nadesłały najciekawsze życzenia urodzinowe. Gratulujemy!

 • Powstańcy protestują przeciwko koncertowi Madonny

  Koncert Madonny, który ma się odbyć w Warszawie na Stadionie Narodowym 1 sierpnia, w rocznicę powstania warszawskiego, wzbudza coraz więcej kontrowersji.

 • Maryla Rodowicz zasmucona. Syn musiał zamknąć interes!

  ..., podpatrzyłem, jak wielkim rynkiem jest merchandising i jak szeroki jego asortyment oferują gwiazdy formatu Beyonce, Madonny czy Lady Gagi. W Polsce nikt jeszcze się tym profesjonalnie nie zajmuje" - opowiadał(...) zbankrutował! Maryla nie kryje swojego rozgoryczenia... "Syn zamknął tę firmę. Był za mały obrót, a za duży wkład finansowy. Resztki sprzedajemy na koncertach" - ubolewa w rozmowie z Wideoportalem Maryla...

 • Tori Amos zaśpiewała w Sali Kongresowej

  Podczas czwartkowego (12 czerwca) koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej Tori Amos wykonała zarówno swoje największe przeboje, covery a także piosenkę ze swojej ostatniej płyty. Amerykańska pianistka i wokalistka promowała w Warszawie album "Unrepentant Geraldines".

 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  ...życia. Kora była czystym życiem. W ostatnim okresie robiła wszystko, by zaznaczyć, że jest. Malowała obrazy, Madonny, rysunki, pielęgnowała ogród... Do samego końca była bardzo aktywna, nie chciała(...) letnia, zawsze gorąca. Trudno sobie wyobrazić, co stałoby się ze światem, gdyby jej potężna energia nie znajdowała ujścia w koncertach, w śpiewaniu, w pisaniu i wreszcie w walce z chorobą, bo na tym...

 • Sylwestrowa noc w Polsacie

  Największe hity Europy to temat przewodni "Sylwestrowej Mocy Przebojów", którą będzie transmitowała telewizja Polsat. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Roxette, a koncert poprowadzą m.in.: Kasia Cichopek, Agata Młynarska, Tomasz Kammel, Mateusz Borek i Krzysztof Ibisz.

 • Doda kończy dziś 25 lat

  ...przed gwiazdą" - powiedział pracownik firmy zajmującej się trasą koncertową Madonny. Te niepowodzenia, a Doda z pewnością do niepowodzeń nie jest przyzwyczajona, mogły obniżyć trochę poziom(...), w oczekiwaniu zysków, została właśnie wystawiona na sprzedaż. Jej cena jest teraz o ponad milion niższa!" - donosi tygodnik. Rabczewskiej zamarzyło się też - uwaga - supportowanie Madonny na jej...

 • Florence And The Machine wygrała Orange Warsaw Festival 2014 (relacja)

  Są koncerty, które tak mocno oddziałują na widzów, że mieści się to już w kategoriach metafizycznych. Występ Florence And The Machine na Stadionie Narodowym był jednym z takich wydarzeń.