• Informacje na temat:

  koncert madonny scena

Artykuły na temat: koncert madonny scena
 • Nowa wojna? Kozidrak nabija się z Rodowicz! Jest odpowiedź "Madonny RWPG"!

  ...bym się zaprzyjaźniła… To prawda, że nie piszę tekstów i nie komponuję, więc zarabiam wyłącznie gardłem. Zarabiam wyłącznie koncertami, nie mam dochodów z ZAiKS. Ale nie wchodzę do studia na gotowe...

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Kto pojedzie na koncert Madonny?

  Bilety na koncert "królowej popu" wędrują do Izabeli Serwatki z Wrocławia oraz Małgorzaty Durzewskiej z Warszawy. Panie nadesłały najciekawsze życzenia urodzinowe. Gratulujemy!

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Gwiazda wraca na scenę w trakcie batalii rozwodowej

  .... Był to pierwszy koncert gwiazdy w tym miejscu od czterech lat. Jak donosi portal Contactmusic.com, ubrana w obcisły biały kombinezon, pelerynę i tiarę, 30-letnia Kelis zaprezentowała się publiczności w swoim wcześniejszym repertuarze, dodając do niego nowe utwory, które napisała dla swojego syna Knighta po jego narodzinach. Piosenkarka urozmaiciła swój występ wykonaniem hitu Madonny "Holiday" we...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Madonna zrozpaczona. Zostawił ją dla 20-latki!

  Tego koncertu fani Madonny (57) szybko nie zapomną. Jednak nie z powodu muzycznych doświadczeń. Podczas występu artystka rozpłakała się, mówiąc o tym, jak bardzo tęskni za synem. Dodatkowo po raz drugi rozpadł się jej związek z Seanem Pennem (55 l.).

 • Madonna: Wygraj bilety na koncert!

  Przez najbliższe cztery tygodnie codziennie (bez weekendów) na stronach INTERIA.PL będziecie mogli wygrać bilet na koncert Madonny w Warszawie (1 sierpnia)!

 • Co na koncercie Madonny?

  15 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo wystąpi Madonna. Co zobaczymy podczas tego show, które z klasycznym pojęciem koncertu muzycznego ma niewiele wspólnego?

 • Madonna ocenzurowana

  Pod koniec listopada w amerykańskiej telewizji NBC zostanie wyemitowany dwugodzinny koncert Madonny "Madonna: The Confessions Tour - Live From London". Widzowie jednak nie zobaczą kontrowersyjnej sceny ukrzyżowania popularnej wokalistki podczas wykonywania utworu "Live To Tell", która wzbudziła liczne protesty, głównie wśród chrześcijan i przywódców religijnych na całym świecie.