• Informacje na temat:

  koncert metallica 2012

Artykuły na temat: koncert metallica 2012
 • Gojira wystąpi w Krakowie

  10 czerwca w krakowskim klubie Kwadrat pojawi się francuska grupa Gojira.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Wyjątkowy koncert Metalliki

  W czerwcu 2012 roku amerykańska grupa Metallica wystąpi w opuszczonym duńskim więzieniu w Statsfaengsel.

 • Warszawa: Metallica na Sonisphere 2014!

  Do programu letnich festiwali w Polsce powraca Sonisphere. Główną gwiazdą imprezy (11 lipca 2014 r.) będzie legenda metalu - Metallica!

 • Metallica ponownie w Polsce!

  10 maja, w ramach Sonisphere Festival 2012, Metallica zagra na warszawskim Bemowie! Będzie to koncert wyjątkowy: zespół zaprezentuje fanom słynny "Czarny album" z 1991 roku w całości.

 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybierają setlistę

  Do 16 maja można głosować w plebiscycie "Metallica By Request", w którym to fani wybierają setlistę na koncert Metalliki w danym kraju. Przypomnijmy, że legenda metalu 11 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere.

 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Zakończyło się głosowanie "Metallica By Request", w którym polscy fani wybierali setlistę na koncert Metalliki w Warszawie (11 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere). Wyniki nie są zaskoczeniem.

 • To oficjalne: Metallica znów na Sonisphere w Warszawie!

  Na oficjalnej stronie Metalliki pojawiło się potwierdzenie podawanej wcześniej przez nas informacji - 10 maja, w ramach Sonisphere Festival 2012, zespół zagra na warszawskim Bemowie. Będzie to koncert wyjątkowy: Metallica zaprezentuje fanom słynny "Czarny album" z 1991 roku w całości.

 • Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie. Startuje Sonisphere Festival 2014

  W piątek (11 lipca) na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się święto dla fanów metalu. Gwiazdą czwartej edycji Sonisphere Festival jest Metallica.

Wideo na temat: koncert metallica 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...