• Informacje na temat:

  koncert miki

Artykuły na temat: koncert miki
 • Kayah: Tragedia powinna nas jednoczyć

  ..."Wyrażam to, co czuję muzyką" - powiedziała podczas specjalnego koncertu "Fryderyk 2010. Artyści w hołdzie ofiarom katastrofy w Smoleńsku" Kayah , która w poniedziałkowy wieczór zaśpiewała utwór "Wiosna przyjdzie i tak".

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Urszula Dudziak wyprowadza się z Warszawy! "Miasto nas przytłacza"

  Urszula Dudziak (73 l.) spełnia swoje kolejne marzenie...

 • Wybieramy najlepszy koncert 2014 roku!

  Łzy w oczach, ciarki na plecach. Te koncerty "zmiażdżyły system". Oto typy naszych ekspertów!

 • Urszula Dudziak o nowym facecie: Kochamy seks. Jest nieodłączną częścią związku

  ...załatwić koncertu. Chwilami myślałam, że sobie strzelę w łeb - wspomina ten dramatyczny okres aktorka. Z depresji wyrwał ją Jerzy Kosiński, żonaty pisarz o skomplikowanej osobowości. - On był miłością...

 • Eric Shoves Them In His Pockets: "Alternatywa w mainstreamie" (wywiad)

  Eric Shoves Them In His Pockets nie chciał być zespołem rockowym, ale nim jest. Chciał grać muzykę smutną, a wyszła mu wesoła. Grupa w ubiegłym roku zadebiutowała albumem "Walk It Off", w tym promowała go m.in. na Open'erze, OFF Festivalu i... w "Dzień Dobry TVN". Z triem spotkał się i porozmawiał o różnych paradoksach Olek Mika.

 • .... W czerwcu 2008 roku wystąpiła na krakowskich Błoniach jako support przed koncertem kanadyjskiej piosenkarki Céline Dion, a od września do listopada brała udział w ósmej edycji telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami", w którym zajęła ostatecznie 2. miejsce. W czerwcu kolejnego roku została ambasadorką kampanii "HELP dla życia bez tytoniu". Podczas letniej trasy koncertowej "HELP Summer Tour...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • Weekend w serialach

  ...koncert, niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Najmłodszy z braci rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku, a sam na portalu ma niewielu znajomych(...) poszkodowanych w powodzi. Mika przeprowadza wywiad środowiskowy. Zostaje zaatakowana przez męża podopiecznej. "CSI: Kryminalne zagadki Miami" Podczas koncertu ginie dublerka znanej...

 • Urbanator Days po raz ósmy

  W piątek (3 października) w Warszawie rusza ósma edycja Urbanator Days, cykl warsztatów muzycznych z udziałem wybitnych jazzmanów z całego świata. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor.

Dyskusje na temat: koncert miki
 • Re: One wolą dużo młodszych!

  A na jakim "wybiegu" je oglądasz? Po mszy przed kościołem? Może pójdź do teatru, na koncert, na wystawę i tam pooglądaj rówieśniczki.