• Informacje na temat:

  koncert myslovitz

Artykuły na temat: koncert myslovitz
 • Brodka jeszcze wróci?

  ...pomysłu na nową płytę, czuje, że się wypaliła. Na brak motywacji wpływał też z pewnością kompletny brak zainteresowania występami Moniki. Na początku tegorocznych wakacji zagrała darmowy koncert(...) oświetleniowcem zespołu Myslovitz, a swoją nieobecność w mediach tłumaczy niechęcią do prasy brukowej: "Mogę się tylko gorzko uśmiechać i dystansować do życzliwej atencji mediów . Może po prostu nie...

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • Mała dziewczynka z wielkim marzeniem

  ...każdym możliwym festynie tylko dla kasy. Każdą współpracę, koncert czy program telewizyjny wybieramy po zastanowieniu. A co do Myslovitz, to nie zgodzę się, że im się nie udało, w końcu dostali(...) się przebić. Co sprawiło, że wam się udało, a np. grupie Myslovitz nie? W czym jesteście lepsi? Tola: Może dlatego, że od początku mieliśmy nastawienie, że chcemy to robić nie tylko na Polskę...

 • Curly Heads z debiutanckim albumem "Ruby Dress Skinny Dog". Dawid Podsiadło: Czułem się totalnie wolny

  21 października ukaże się debiutancka płyta grupy Curly Heads, której wokalistą jest Dawid Podsiadło.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Myslovitz: Zagraniczne koncerty

  Zespół Myslovitz nie ustaje w próbach zdobycia uznania na rynku zachodnim. Zespół wystąpi wkrótce na klubowym koncercie w Lipsku oraz zagra na festiwalu "Heitere Open Air" w Szwajcarii.

 • Platynowy Myslovitz

  Zespół Myslovitz odebrał w poniedziałek, 12 marca, w warszawskim klubie "Dekada" Platynową Płytę za sprzedaż swojego ostatniego albumu "Happiness Is Easy".

 • Myslovitz: Ewakuacja podczas koncertu

  Środowy (25 października) koncert grupy Myslovitz w krakowskiej Rotundzie został przerwany po niespełna godzinie. Powodem tego było zauważenie przez obsługę klubu, że strop budynku zaczyna się niebezpiecznie uginać. Publiczność została poproszona o opuszczenie sali.

 • Myslovitz w krakowskiej Plazie

  Grupa Myslovitz wystąpi w niedzielę, 26 września, w krakowskim pasażu handlowym Plaza. Koncert zespołu będzie główną atrakcją imprezy "Pożegnanie lata w Kraków Plaza". Przed Myslovitz wystąpi grupa eM.

 • Myslovitz w Londynie

  Grupa Myslovitz zagra w poniedziałek, 29 września, jeden z najważniejszych koncertów w swej dotychczasowej karierze. Polscy muzycy pojawią się na scenie Royal Festival Hall w Londynie, obok zespołu Travis oraz Skin (byłej wokalistki Skunk Anansie). Koncert odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 10-lecia europejskich nagród MTV.