• Informacje na temat:

  koncert na 49. urodziny trójki

Artykuły na temat: koncert na 49. urodziny trójki
 • Banjo Proszę na urodzinach Trójki

  Trzech znanych aktorów wzięło udział w koncercie z okazji 49. urodzin radiowej "Trójki". Panowie zaśpiewali obok całej plejady popularnych piosenkarek na cześć szacownej jubilatki.

 • Serialowy przewodnik

  ...zaufanie wyborców. Otwarcie żądają jego dymisji. Anna stara się dodać mu otuchy... Agata mówi Klarze, że dopiski na zaproszeniach na koncert były autorstwa Patrycji. Blanka poznaje uczniów, których będzie(...) bierze sobie do serca ratowanie tytułu. Sara natomiast bardziej przejęta jest tym, że Igor nie zgodził się pójść z nią na koncert, niż widmem utraty pracy. Nowak decyduje się opowiedzieć o swoich...

 • Jubileusz, Debiuty i "Szalone lata 60" w Opolu

  Joanna Kondrat wygrała koncert Debiutów 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Zaśpiewała w nim piosenkę "Ostatni" Edyty Bartosiewicz i oczarowała telewidzów, którzy zdecydowali, że to właśnie ona wyjedzie z Opola z Karolinką.

 • Opole: Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, jubileusz T.Love

  Koncert "Życia mała garść" poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego będzie jedną z atrakcji trzeciego dnia tegorocznego 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a fani zespołu T.Love będą świętować jego 30-lecie. Festiwal odbędzie się od 1 do 3 czerwca.

 • Opole 2012: Nowy rozdział?

  49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej startuje w piątek (1 czerwca) oczywiście w Opolu. Władzom TVP zależało, by odświeżyć formułę wielokrotnie w ostatnich latach krytykowanej imprezy. Czy to się uda?

Wideo na temat: koncert na 49. urodziny trójki
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Szefowie wrogowie 2

  Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół znanychz filmu "Szefowie wrogowie".

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.