• Informacje na temat:

  koncert na strefie kibica

Artykuły na temat: koncert na strefie kibica
 • Duran Duran we wrocławskiej Strefie Kibica

  Brytyjska grupa Duran Duran wystąpi 25 czerwca, podczas piłkarskich mistrzostw Europy, w Strefie Kibica na wrocławskim Rynku. W strefie odbędą się również koncerty m.in. Maryli Rodowicz, grupy Kombii i Ewy Farnej.

 • Zagrają dla kibiców. Koncertowy przewodnik

  Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Euro 2012 prężnie wystartowały strefy kibica zlokalizowane nie tylko w miastach, w których odbędą się mecze. Dla muzycznych kibiców przygotowaliśmy przewodnik po koncertach dla fanów futbolu.

 • Spotkaj się z Duran Duran!

  W naszym konkursie możecie wygrać spotkanie z muzykami brytyjskiej grupy Duran Duran i wstęp na ich koncert w strefie kibica na wrocławskim Rynku (25 czerwca)!

 • Noel Gallagher zagra w Polsce dla kibiców!

  20 czerwca w Strefie Kibica w Gdańsku wystąpi brytyjska gwiazda rocka - Noel Gallagher. Gitarzysta i wokalista, lider nieistniejącego już zespołu Oasis, zaprezentuje długo oczekiwany solowy projekt muzyczny Noel Gallagher's High Flying Birds.

 • Ponad 100 tysięcy osób na koncercie Eltona Johna i Queen

  W strefie kibica w Kijowe ponad 100 tysięcy osób przybyło na koncert Eltona Johna i grupy Queen. Równie liczna widownia obserwowała występy spoza granic Fan Zony. Bezpłatny dla publiczności koncert trwał około pięciu godzin.

 • Ewa Farna połączy Czechów i Polaków?

  Koncert Ewy Farnej ma połączyć Czechów i Polaków, którzy w sobotę (16 czerwca) wieczorem będą dopingować swoje reprezentacje w Strefie Kibica na Rynku we Wrocławiu - przekonują organizatorzy. Piosenkarka wystąpi tam przed rozpoczęciem transmisji z wrocławskiego Stadionu Miejskiego.

 • Neo Retros zagra przed Duran Duran

  "Jesteśmy zaszczyceni, że Duran Duran pokonali tak długą drogę, żeby zagrać z nami na jednej scenie" - mówi Skyboy, lider grupy Neo Retros, która zagra 25 czerwca we Wrocławiu przed klasykami new romantic.

 • Olimpiada w Londynie: na otwarcie Duran Duran

  Poznaliśmy szczegóły muzycznej ceremonii towarzyszącej otwarciu Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 • "Nie muszę już niczego kontrolować"

  Swoją wielką przygodę z muzyką Sheryl Crow zaczynała od śpiewania w chórkach m.in. u Michaela Jacksona. Jednak jej talent muzyczny w połączeniu z urodą bardzo szybko doprowadziły do tego, że dostała szansę nagrania debiutanckiego albumu "Tuesday Night Music Club", z którego pochodzi m.in. słynny przebój "All I Wanna Do". Niedawno na sklepowych półkach pojawiła się czwarta już w karierze studyjna płyta wokalistki, zatytułowana "C'mon C'mon", a w jej nagraniu pomagali jej m.in. Lenny Kravitz i...

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.