• Informacje na temat:

  koncert na szerokiej 2012

Artykuły na temat: koncert na szerokiej 2012
 • Joey Bada$$ w Polsce

  12 grudnia w Klubie Proxima w Warszawie wystąpi nowojorski raper Joey Bada$$.

 • Open'er 2015: Kendrick Lamar, Thurston Moore i Chet Faker wystąpią w Gdyni

  Poznaliśmy kolejnych wykonawców Open'er Festivalu. Do line-upu imprezy dołączyli Kendrick Lamar, Thuston Moore oraz Chet Faker.

 • Joe Satriani w Warszawie: Nowe miejsce koncertu

  W związku z bardzo dużym zainteresowaniem biletami na warszawski koncert Joe Satrianiego (6 lipca) występ gitarzysty został przeniesiony z klubu Stodoła do Amfiteatru w Parku Sowińskiego.

 • "Koko Euro spoko" oficjalnym przebojem na Euro

  Piosenka "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina będzie towarzyszyć piłkarzom i kibicom podczas Euro 2012. Oficjalny przebój drużyny narodowej i szeroki skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy zaprezentowano podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w stolicy.

 • Open'er 2012: Nie tylko muzyka

  Najważniejszy - bo najbardziej znaczący w Europie - z polskich festiwali muzycznych startuje z 11. edycją. W środę (4 lipca) rozpoczyna się w Gdyni czterodniowe święto nie tylko muzyki. Open'er 2012 czas zacząć!

 • Björk pierwszą gwiazdą Open'er Festival 2012

  Najsłynniejsza wokalistka z Islandii - Björk - to ogłoszona w środę (9 listopada) wieczorem pierwsza gwiazda gwiazdą Open'er Festival 2012. Impreza odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2012 r. na lotnisku Gdynia Kosakowo.

 • Odwołała koncert w Polsce: "Nie jestem gotowa, by się prostytuować"

  Sinead O'Connor w obszernym liście do fanów tłumaczy odwołanie trasy koncertowej, w ramach której artystka miała wystąpić m.in. we Wrocławiu.

 • Przystanek Woodstock: Czekoladowy desant ze Szwajcarii

  Kolejną gwiazdą 19. Przystanku Woodstock (1-3 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą) będzie zespół Death by Chocolate ze Szwajcarii. Zespół został zaproszony po rewelacyjnym występie w czasie konferencji Musexpo w Los Angeles.

 • Off Festival 2012: Odwaga, ekspresja, nieprzewidywalność

  Ikona amerykańskiej sceny Thurston Moore, gwiazdorski duet anbb: alva noto & blixa bargeld, metalowcy z Baroness, teksański bard Josh T. Pearson, królowa polskiej alternatywy Nosowska oraz reaktywowany specjalnie na festiwal Kanał Audytywny - oto kolejne punkty programu OFF Festival Katowice 2012.

Wideo na temat: koncert na szerokiej 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Wypełnić pustkę

  Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia w nowoczesnym społeczeństwie izraelskim. "Wypełnić pustkę" zabiera widza w najintymniejszą przestrzeń chasydzkiej rodziny. Osiemnastoletnia Shira po śmierci starszej siostry musi od nowa szukać swojego miejsca w społeczności. Jej osobiste szczęście zależy całkowicie od umiejętności odnalezienia się w relacjach z najbliższymi, które tylko pozornie są ściśle sformalizowane przez religię i...