• Informacje na temat:

  koncert ona w warcie

Artykuły na temat: koncert ona w warcie
 • Krzysztof Cugowski: Czasami warto zaryzykować

  ...mocnym elementem rynku muzycznego i świetnie dają sobie radę. Wiem, co mówię, bo razem koncertujemy. Najmłodsza Pana pociecha, 18-letni Krzysztof, też zamierza związać się z branżą muzyczną? Krzysio(...) leży na tyle blisko stolicy, że nigdy nie myślałem o przeprowadzce. Jestem takim lokalnym patriotą. Urodziłem się w tym mieście i myślę, że tu też dokonam żywota. Z miejscem, w którym człowiek...

 • Lenny Kravitz powraca do Łodzi: Co usłyszymy na koncercie?

  W poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się koncert Lenny'ego Kravitza. Pierwotnie ten występ miał się odbyć 3 listopada, ale w ostatniej chwili (muzyk był już w Łodzi) z powodów zdrowotnych został przełożony.

 • Polskie gwiazdy na koncertach. Gdzie jeszcze wystąpią nasi ulubieńcy?

  Polskie gwiazdy muzyki przez całe wakacje intensywnie koncertowały po kraju, dostarczając nam nie lada wrażeń. Wrzesień i kolejne miesiące zapowiadają się równie ciekawie. Zobaczcie w naszej galerii, gdzie warto się wybrać, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

 • Lenny Kravitz przekłada koncert w Łodzi

  Z powodu infekcji wirusowej nie odbędzie się zaplanowany na 3 listopada koncert Lenny'ego Kravitza w łódzkiej Atlas Arenie.

 • "M jak miłość": Warto słuchać siebie - rozmowa ze Sławkiem Uniatowskim

  ...ruszam w dużą trasę, której drugą część zaplanowaliśmy na jesień. Razem z zespołem zagramy około czterdziestu koncertów w całej Polsce, na które serdecznie zapraszam. Ponadto cały czas koncertuję(...)Rzucasz muzykę i stawiasz na aktorstwo? - Rola w "M jak miłość" to dla mnie interesująca odskocznia, bo jestem pasjonatem kina. Gdy miałem kilka lat, rodzice kupili pierwszy magnetowid na kasety...

 • Lenny Kravitz w sierpniu wraca do Polski na kolejny koncert!

  Po występie 15 grudnia w Łodzi Lenny'ego Kravitza będziemy mogli usłyszeć raz jeszcze - 8 sierpnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...i ułożona dotąd kobieta coraz częściej będzie miewać napady szału i podejmować irracjonalne decyzje. W poważne tarapaty wpadnie Weronika. Pewnej nocy, po świętowaniu kolejnego zawodowego sukcesu i wypiciu kilku lampek wina, wsiądzie za kierownicę i... spowoduje wypadek. Początkowo nieświadoma swojego czynu oraz przekonana, że uderzyła w jakieś zwierzę, odjedzie z miejsca zdarzenia. Po...

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

 • Halina Mlynkova znalazła u jego boku szczęście. Jednak nie było im łatwo!

  Święto Niepodległości, wieczór. Na scenę wypełnionego po brzegi Teatru Wielkiego w Warszawie wychodzi Halina Młynkova. Śpiewa "Czerwone maki na Monte Cassino". Jest bardzo wzruszona, gdy publiczność(...) o niepodległość. Do tego, by sięgnąć po piosenki patriotyczne i włączyć je do swego repertuaru, namówił ją muzyk i wokalista Darek Malejonek (56). Sama napisała do kilku utworów, które wykonuje podczas koncertów...

 • Lenny Kravitz w Łodzi: Co usłyszymy?

  Aktualizacja: Z powodu choroby artysty koncert Lenny'ego Kravitza w Łodzi został przeniesiony na 15 grudnia. Poniżej możecie przeczytać naszą zapowiedź niedoszłego występu, który miał się odbyć 3 listopada.