• Informacje na temat:

  koncert oto jestem stadion narodowy

Artykuły na temat: koncert oto jestem stadion narodowy
 • Paul McCartney: Tak będzie w Warszawie

  Prawie 40 piosenek z przebogatego dorobku - tak wyglądają koncerty Paula McCartneya w ramach jego trasy "Out There! Tour". W jej ramach Beatles w sobotę (22 czerwca) wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 • Roger Waters: Potwór z dobrym sercem

  We wtorek, 20 sierpnia, na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert Rogera Watersa - 69-letniego geniusza, egotyka, bufona, despoty, aktywisty, buntownika, poety.

 • Metallica na Stadionie Narodowym w Warszawie. Startuje Sonisphere Festival 2014

  W piątek (11 lipca) na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się święto dla fanów metalu. Gwiazdą czwartej edycji Sonisphere Festival jest Metallica.

 • Przed koncertem: Czym zszokuje Madonna?

  Tego możemy być pewni - zaplanowany na 1 sierpnia koncert Madonny w Warszawie wywoła mnóstwo kontrowersji. Spór o datę to tylko rozgrzewka.

 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybierają setlistę

  Do 16 maja można głosować w plebiscycie "Metallica By Request", w którym to fani wybierają setlistę na koncert Metalliki w danym kraju. Przypomnijmy, że legenda metalu 11 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere.

 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Zakończyło się głosowanie "Metallica By Request", w którym polscy fani wybierali setlistę na koncert Metalliki w Warszawie (11 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere). Wyniki nie są zaskoczeniem.

 • Sonisphere 2014: Szczegółowy program

  Sprawdź godzinową rozpiskę Sonisphere Festival 2014!

 • Przystanek Woodstock ze sportem w tle

  Dziś (29 lipca), na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem XVI Przystanku Woodstock, swoje podwoje otwiera Akademia Sztuk Przepięknych. W programie m.in. spotkania z Jurkiem Owsiakiem, komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem, a w kolejnych dniach także z prof. Jerzym Buzkiem, reżyserami Andrzejem Wajdą i Markiem Piwowskim czy aktorem Markiem Kondratem.

 • "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.

Wideo na temat: koncert oto jestem stadion narodowy
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Jestem miłością

  Emma (nagrodzona Oscarem Tilda Swinton) jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny. Jestem miłością, to poruszający melodramat, będący...