• Informacje na temat:

  koncert pink floyd polska

Artykuły na temat: koncert pink floyd polska
 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Muzyką w Mur Berliński

  Od Rogera Watersa po Kult. Zobacz, jak Mur Berliński inspirował muzyków - zarówno po jego upadku, jak i przed.

 • Najpopularniejsze płyty 2014 roku w Polsce. Numerem 1 Indila

  "Mini World", debiutancki album francuskiej wokalistki Indili, to najchętniej kupowana płyta w Polsce w 2014 roku.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Pink Floyd: Opera i "Solidarność"

  W odstępie zaledwie jednego dnia w Polsce odbędą się dwa koncerty dwóch muzyków związanych z legendarną angielską grupą Pink Floyd. Już w najbliższy piątek, 25 sierpnia, w Poznaniu, odbędzie plenerowa prapremiera opery "Ça Ira" Rogera Watersa, a dzień później koncert z okazji 26-lecia "Solidarności" w Stoczni Gdańskiej zagra David Gilmour. Co dziś łączy i dzieli obu słynnych muzyków, niegdyś

 • "The Wall" dwukrotnie w Polsce

  Organizatorzy łódzkiego koncertu Rogera Watersa poinformowali, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie występem byłego basisty Pink Floyd, projekt "The Wall Live" zostanie zaprezentowany w Polsce dwukrotnie. Roger Waters zagra w Atlas Arenie w Łodzi 18 i 19 kwietnia 2011 roku.

 • Członkowie amerykańskiej formacji Tool rozważają możliwość nakręcenia filmu przypominającego formą legendarne dzieło grupy Pink Floyd "The Wall". Obraz miałby towarzyszyć nowemu albumowi zespołu, "Lateralus", który trafi do sklepów w poniedziałek, 21 maja.

 • W hołdzie Pink Floyd. Nowa nazwa, nowe koncerty w Polsce

  Grupa The Australian Pink Floyd Show od 1 stycznia 2011 roku zmienia nazwę na The British Pink Floyd Show. Już pod nowym szyldem, z nowym repertuarem, nową animacją i produkcją sceniczną w styczniu 2011 roku zagra siedem koncertów w Polsce.